Příspěvky uživatele - 83.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradíte jaká trvalka se hodí?, 6.1.2017
Co třeba zvonek broskvolistý? Bílý a modrý. Kvete celé léto a je krásný. Nebo kopretiny, ty se pěkně rozrostou. Efektně by vypadaly i okrasné česneky.
Rajčata 2017, 3.1.2017
Které chutné masité rajče doporučíte? Krom Costoluta. Děkuji.
Rajčata 2017, 26.12.2016
Budete někdo zkoušet novinku od Sema Gardenberry F1? Mají je nově v sekci pro mlsné jazýčky. Jsou ve tvaru jahod. Já mám na seznamu Mandat, který mě velmi potěšil, pak drobné oválné noname z Maroka, Finik, Devochku, tradičně Pollicino, znovu dám... celý příspěvek >
Řízky levandule v zimě, 26.12.2016
Dělala jsem si řízky teď na podzim, pěkně zakořenily. Mám je teda doma v květináčích a nevím zda bych je neměla nějak pohnojit, aby do jara zesílily. Jsou takové tenké.
Řízky levandule v zimě, 25.12.2016
Co máte, prosím, za levanduli, že Vám tvoří semenáčky? To se mi u žádné nestalo.
Jak se zbavit bezu černého?, 19.12.2016
Nevíte, prosím, jak působí ocet? Mám tu pařez po ryngli, zcela srovnaný u země s terénem, bohužel všude možně vyrůstají výmladky. Pařez je navrtán, tak bych zkusila ten ocet. V kombinaci s jedlou sodou.
Jesenno - zimné práce, 5.12.2016
Mohou se teď zalévat vysazené stromky, když je půda na povrchu zmrzlá?
Hvězdnice střih, 2.12.2016
Mám pravděpodobně hvězdnici vřesovcovou, prvním rokem, z dvou malých větviček se rozrostla na metr velký keřík a krásně na podzim kvetla. Jak ji ostříhat?
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 2.12.2016
Které zelené cukety se vám osvědčily?
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 2.12.2016
Já jsem na jedné rostlině Delica F1 měla 7 kusů. Půda vzadu v zahradě, co ležela 10 let ladem a byla zastíněná, tlelo tam listí a větvičky. Pak jsme vykáceli, půdu zryli a dýně a rajčata opravdu hojně plodily.
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 2.12.2016
Jaké Acorny pěstujete?
Je vhodné ještě sadit?, 28.11.2016
Taky ještě sázím. Každý podzim až do prosince. 
Zasilková zahranictví, 21.11.2016
Taky jsem brala broskev a jiné a jsem naopak spokojená. Broskev je pěkná, silná.
Petunie dotaz, 18.11.2016
Dobrý den, lze petunie vypěstovat z posbíraných semen? Kupovaná jsou nějak ošetřena.
Zasilková zahranictví, 28.10.2016
Ovocná školka ze Strážnice už online neprodává?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika