Příspěvky uživatele - 83.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámé rostliny z Říma, 23.12.2015
Felicia?
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 6.12.2015
Noční fialou myslíte Večernici vonnou?
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 29.11.2015
Karafiáty silně voní, musí jich být ale hodně. Máme velké kotrče, světle růžové se stříbřitými listy. Pak samozřejmě levandule. Keř černého bezu taky krásně voní a kaliny - máme docela velký keř. Vistárie voní opravdu nádherně.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 29.11.2015
Lze dlužichy vypěstovat ze semen?
Rajčata 2016, 29.11.2015
Zkoušela jsem letos poprvé Pollicino a příští rok bude určitě víc rostlin. Je výborné.
Tulipány v květináčích, 29.11.2015
Děkuji oběma za rady. Je to poprvé, co zkouším tulipy v květináči, tak snad vykvetou. Už se těším. Dala jsem i hyacinty.
Tulipány v květináčích, 24.11.2015
Zasadila jsem cibulky do větších keramických květináčů, obalila jsem je bublinkobou fólií, je to na zimu dostatečné nebo je mám raději dát do garáže? Děkuji předem za odpověď.
Sázení a pěstování malin, 14.11.2015
Vůbec jsem nemohla poznat, že jsou to maliny. To je perfektní nápad. Jak je stříháte?
Hledíky, 28.10.2015
Děkuji za skvělé rady, zkusím to v únoru.  
Hledíky, 26.10.2015
Letos jsem poprvé pěstovala hledíky a jsem docela zklamaná. Osivo klíčilo málo, rostlin nakonec bylo jen pět. Ale hlavně měly být vysoké, do vázy, ale i jen tak dekorace na zahradě, jenže vyrostly málo. Jestli některý dostáhl vůbec 20cm, tak je to... celý příspěvek >
O jaký plod se jedná?, 25.10.2015
Mám oranžově kvetoucí. Je jen metr vysoký. Letos měl poprvé plody dva, jink vždy jen jeden. Domnívali jsme se ale, že jde o jedovaté plody.
Určení bylinky, 21.9.2015
Máta.
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 7.9.2015
Já jsem letos sázela předpěstovaný hrachor vonný k plotu, aby se plazil. Červený se plazí do teď, růžový vůbec. Narostl do 10cm dluhých stvolů, které ani na plot nedosáhly a už pomalu usychá. Na obalu se semínky se přitom píše, že bude mít minimálně... celý příspěvek >
Housenky v plodech rajčete, 7.9.2015
Taky je mám, ale pouze na žlutém Ildi. Na ostatních rajčatech hned vedle nic.
Poznáte rostliny?, 4.8.2015
Vratič odpuzuje nějaký hmyz.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika