Příspěvky uživatele - 16.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Lucy, 9.2.2015
Zdravím. Je to nádherný pohled, až se sbíhají sliny. Doufám, že tuto odrůdu budou mít na jaře v prodeji.
Enterprise, 15.1.2015
     Zdravím. Můžete se prosím někdo vyjádřit k této odrůdě. Zejména k chutnosti plodů atd. Děkuji za odpověď.
Jabloň Elise, 14.12.2014
Zdravím. Chtěl bych se zeptat, zda někdo pěstujete tuto odrůdu jabloně a jaké máte s touto zkušenosti. Zejména do jakých poloh je vhodná, odolnost a celková chutnost plodů. Děkuji za odpovědi.
Zhodnocení úrody jádrovin 2014, 8.12.2014
Dobrý den paní Marie. Chci se Vás zeptat, jak jste spokojena s odrůdou jabloně Primadela a to i včetně chuti. Děkuji za odpověď.
Jabloň Lucy, 10.11.2014
Zdravím. Divím se, že nikdo další neokomentoval tohoto křížence Topazu. Jaký by mohl tento kříženec být. To ani milovnící Topazu pan Petr z Pardubic či pan Vysloužil. Jaký máte tedy na tohoto křížence názor. Bude perspektivní co myslíte?
Odrůda Admirál, 27.10.2014
Já mám půdu chudší, jílovitou. Myslíte, že na podnoži M 7 by rostl až moc. Plodí tato odrůda na koncí větví. Díky za odpověď.
Odrůda Admirál, 27.10.2014
Zdravím. Chtěl bych se zeptat zda tato odrůda také plodí na koncích větví a zejména na jakých podnožích je tuto optimální pěstovat. Je lepší pro tuto odrůdu podnož M 26 nebo M 7. Děkuji za odpovědi.
Red Topaz, 10.10.2014
Dobrý den. Má dvouletý stromek na MM 111 a zatím neplodil. Ani jsem netušil, že je tato odrůda náchylná k hořké pihovatosti. Provádíte postřiky vápníkem. Jinak jej pěstuji v podkrkonoší 350 m.n.m. Trutnovsko .
Red Topaz, 9.10.2014
Zdravím. Opravdu krásná jablka. Jak starý máte stromek a v jaké lokalitě jej pěstujete.
Topking, 8.10.2014
Zdravím. Tak jsem si pořídil tuto odrůdu a nyní čtu, že má nějakou trávovou příchuť. Přemýšlím jestli se ji nemám zbavit a pořídit si radši Hanitu. Stromek mám zatím dvouletý a zatím neplodil. Co myslíte? Díky za odpověď.
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 6.10.2014
Zdravím. Chtěl bych se zeptat jak jste tedy s touto odrůdou celkově spokojen. Jak je to s její chutností a dále údajné střídání plodnosti. Děkuji za veškeré informace.
Daple dandy pěstování, 2.10.2014
Zdravím. Můžete prosím napsat v jaké lokalitě tuto pěstujete. Já jsem v nadm. výšce 350m.n.m. v Labské kotlině a v jarních měsících jsou časté ranní mrazíky. Koupil jsem rovněž jeden stromek s názvem švestkomeruňka bez bližšího označení. Letos hodně... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 1.10.2014
Dobrý den pane Vysloužile. Chtěl bych se Vás zeptat na tyto hybridy, křížence švestkomeruněk. Má vůbec cenu v našich lokalitách (mám obdobnou jako Vy)  tyto pěstovat. Nechal jsem se nalákat, ale tyto jsou postihovány jarními mrazíky v květu a... celý příspěvek >
Jarka, 30.9.2014
Chtěl bych se zeptat zda někdo pěstujete tuto odrůdu a jaké máte s touto zkušenosti. Děkuji za odpověď.
Daple dandy pěstování, 28.9.2014
Zdravím. Chtěl bych se zeptat jaké máte s tímto druhem v letošním roce zkušenosti a zejména v jaké lokalitě jej pěstujete. Děkuji za odpověď.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika