Příspěvky uživatele - 208.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opory pro růže, 10.5.2014
Oblouky jdou sehnat i v hobbymarketech, jen nekupujte ty za 3 stovky, ty mají výdrž 2 roky a pak při silnějším dešti, větru a hmotnosti rostiny se skácí... Někde jsem viděla celkem bytelný oblouk za 1600 asi v Horn...
Jaké jsou Karneval a Holiday?, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Léda a Ghislaine de Féligondé. Ghislaine d F.opakuje, v deštivém létě dokáže kvést skoro neustále...
Jaké jsou Karneval a Holiday?, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Tahle růže je Adam Meserich, opakuje, vedle na levo je Léda, damašská růže..Obě jsou velmi otužilé v našich podmínkách...
Jaké jsou Karneval a Holiday?, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Nenašla jsem na netu vaše růže a upřímně, v těch krabicích či pytlících může být cokoliv. Záměny jsou i u drahých prodejců. Mám na plotě Lagunu a Sympathii, větve je třeba vést ze šikma, jako u ovocných stromů, lépe pak kvetou..Při tuhých zimám... celý příspěvek >
Růže Augusta Luise, Graham Thomas a Schneewalzer, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Graham Thomas má krásnou barvu, mírně voní.
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 23.3.2014
Sazenice můžete koupit i teď, třeba Frigo sazenice v jahodárně Vraňany, jahody budou bez listů, ti co si je koupili je velice chválili... Potřebujete kvalitní vyhnojenou půdu, je dobré je pěstovat na vyvýšených záhonech, viděla jsem je i pěstovat na... celý příspěvek >
Roubování ve dvou, 17.3.2014
To je paráda a je to anglická kopulace?
Roubování ze stromu na strom, 17.3.2014
U jabloní mi to šlo dobře těsně před květem podle počasí v dubnu. Úspěšnost byla velmi dobrá, jednou se mi ujalo všech 5 roubů Angoldu. U Průsvitného se mi ze čtyř roubů nejal jeden... Ostatní ovocné druhy jsem nezkoušela... Eva
Růže Emila Maria, 11.3.2014
Starkl si zakoupil licenci a tak si ji pojmenoval na Emilia Maria, je od Delbarda
Kdy stříhat napučené růže?, 11.3.2014
Rozhodně není, podle odborníků až když kvetou zlatice a ty ještě nekvetou... Se střihem počkat klidně do konce března..Růžím to nevadí...
Množení rostlin in vitro, 9.3.2014
Masožravé rostliny se tak rozmnožují - IN-VITRO (ve skle).
Žloutnutí listů, 1.6.2013
Bohužel Baycor končí - Oznámení o ukončení prodeje přípravků na ochranu rostlin
Jaro, 28.4.2013 Obsahuje fotku
Jaro je v plném proudu i u nás
Lilie, 21.4.2013
Ahoj, je krásná a bude to asi botanická lilie tygří - lilium tigrinium splendens
Už stříháte růže?, 8.4.2013 Obsahuje fotku
Já je mám přihrnuté hromadou sněhu, počkám až pokvete zlatice, ještě dnes ráno slušně mrzlo...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika