Příspěvky uživatele - 208.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neprůhledná stěna z růží, 12.12.2011 Obsahuje fotku
Ještě jsem si vzpomněla na českou růži Rudolfína, kvete jen jednou, ale je to záplava a neomrzá jako jiné popínavky. Foto je z rozária Hradce Králové.
Neprůhledná stěna z růží, 10.12.2011 Obsahuje fotku
Paní Lída to popsala dobře, ještě se dělí růže na jednokvetoucí, a kvetoucí ve vlnách, v naších podmínkách tak 2x. Můžete vybírat mezi historickými, jednokvetoucími - Rosa alba, Rosa Damascena, Rosa Gallica, Rosa Centifolia, Rosa centifolia Muscosa... celý příspěvek >
Přerostlé kořeny u Phalaenopsis, 19.9.2011 Obsahuje fotku
Já jsem je přesazovala začátkem léta do větších květináčů. Žlutý faleňák ale už zase trčí z květináče, doslova z něj zase vyrostl
Přesazení letité růže, 18.9.2011 Obsahuje fotku
Pokud počkáte do dalšího roku do léta dejte si růže namnožit očkováním, některé školky to dělají. Před 3 roky jsem přesazovala starší růži na podzim (asi 15 let), mají opravdu kořeny velmi hluboko, podařilo se mi jeden kořen nepoškodit v asi v délce... celý příspěvek >
Krásenky mezi růže, 21.8.2011 Obsahuje fotku
..
Krásenky mezi růže, 21.8.2011 Obsahuje fotku
Dobré jsou i obyčejné polní kopretiny, v záhonu rostou hezky, dále různé zvonky.Ani velkokvěté kopretiny nevypadají špatně, jen by růže měly být už starší aspoň 3 roky a tím usazené, jinak je mohou ostatní rostliny utlačovat.
Přísavník, 12.8.2011
Přísavník je po určité době pěkná hydra, na jaře ho bždy ostříhám, nechávám jen malou branku a i tu zakrátím a do srpna naroste do původní šíře a výše. Stříhat několikrát za rok je nutné a letos v tom deštivém létě jede jako drak. Na baráku bych... celý příspěvek >
Pěstování lilií, 12.8.2011
Hraboši je mohou sežrat i na jaře, lépe je dát do košíku z králičího pletiva, tak bude mít paní jistotu, že ji to žádný chlupatec nesežere. Krtek by cibule poškodil jen při hrabání chodeb, je hmyzožravec.
Lilie, 12.8.2011 Obsahuje fotku
Iowa Rose přežije v květináči i několik let a je silně množivá
Lilie, 12.8.2011 Obsahuje fotku
Mi se vyplatilo zakopávat květináče do nevytápěného foliovníku, lilie pěstuji i ve volné půdě až na orientálky, ty mi vždy zhnily.Loni jsem nechala květináče z nedostatku času venku za posezením a přikryla kartony, zbytek jsem dala do kůlny. Z kůlny... celý příspěvek >
K pěstování lilií, 12.8.2011 Obsahuje fotku
Zrovna Jameson měl 1,80 m.
K pěstování lilií, 12.8.2011 Obsahuje fotku
Většina nově zakoupených lilií takhle vyroste, ony se potřebují usadit a pak předvedou co dokáží, hlavně Orienpety, ty dokáží vyrůst i do 2 m.
Lilie královská, 12.8.2011 Obsahuje fotku
Tuhle jsem sadila na jaře, mráz ji tedy nespálil jako tu co mám delší dobu. Kupuji převážně z martagonu, oni mívají podzimní a jarní burzu cibulí lilií. Je to zájmové sdružení pěstitelů lilií. Dále ji nabízejí Starkl (PŘEDRAŽENÁ), Lukon Glads, Lukon... celý příspěvek >
Ockovanie, 9.8.2011
Podívejte se na tuto diskusi.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 25.7.2011 Obsahuje fotku
Je nádherná , jenže velká a co chitalpa, má ji někdo, přežívá?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika