Příspěvky uživatele - 208.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie, 3.4.2013 Obsahuje fotku
Hm, tak do týdne to asi nebude, tady na Moravě zase sněží
Jde takto rozmnožit růže?, 1.4.2013
Právě, že jsou výjimky a mám kamarádku, která má takto rozmnožené očkované růže a dobře jí rostou taky. Jeden keř má méně květů než 3 keře a třeba angličanky jsou dost drahé. To samé platí o Kordeskách či Tantaovkách... Přečtěte si tento článek.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 1.4.2013
Letos to vyzkouším taky. Koupila jsem si Nastju slastěnu, Sladkuju děvočku, Big Red F1, z loňska mám Start, Tornádo a další jako Stupické, Šejk a nějaké žebrovité velké...
Jde takto rozmnožit růže?, 1.4.2013 Obsahuje fotku
Ahojte, taky jsem to zkoušela... u růžiček ze supermarketu to jde, ale nepřežívají naše zimy. Je lepší zakoupit růže už naočkované a ty pak množit. Loni v prosinci jsem vyzkoušela jiný způsob a to zakořeňování větviček ve vlhkých novinách a v... celý příspěvek >
Lilie, 30.3.2013 Obsahuje fotku
Bílý OT jsem loni kupovala, ale nekvetl, zatím mi žádný bílý OT nevydržel, nevím kde dělám chybu.
Lilie, 30.3.2013 Obsahuje fotku
JJ, přesně, další je Conca, ale ta mi loni už nevyrašila, to samé Shocking, navíc nádherně voní... Koupila jsem je znovu.
Lilie, 30.3.2013 Obsahuje fotku
Jameson je taky vysoký, letos jej u Basíka neměli.
Lilie, 30.3.2013 Obsahuje fotku
Raději nakupuji na burze liliových cibulí SZO Martagon, mají lepší ceny a většinou větší výběr, tedy měli, loni byly ztráty všude...
Lilie, 30.3.2013
Říká se jim taky stromové a podle jednoho katalogu by to měla být i Anastasia (u mně není vysoká), Beverly Dreams (nemám), Beverly Hills (taky nemám), Black Beaty (u mně 1m), Bowmore (neznám), Conca de Or je obří, okolo 2m, Debbie má být sesterský k... celý příspěvek >
Lilie, 30.3.2013 Obsahuje fotku
Třeba Robert Swanson... Loni ale mi spousta lilií vymrzla.
Využití palet, 23.3.2013
Tady je kompostér. Eva
Využití palet, 23.3.2013
Na netu je něco, třeba tady.
Staré plody třešní, 16.6.2012
V Kanadě v Britské Kolumbii jsem byla šokováná popadanými stromy v lese, nechané sušky pod kterými bujel nový porost. Oni mají jen jiný názor než my, nechávají to přírodě pokud je to park, nebo chráněné území. Jelikož to bylo blízko pobřeží byly ty... celý příspěvek >
Lilie - doprovodné rostliny, 28.1.2012 Obsahuje fotku
Další, nejvíce se mi líbí hybridy OT.
Lilie - doprovodné rostliny, 28.1.2012 Obsahuje fotku
Nádhera, mám dojem že je tam kultivar Evina. Vyzkoušela jsem několik rostlin, lilie se snesou s narcisy, tulipány. Nevadí jim hledíky, ani hvozdík bradatý, macešky, růže. Nesnesou floxy, podzimní chryzantény, ty je svou rozpínavostí likvidují.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika