Příspěvky uživatele - 222.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Děkanka robertova, 8.10.2014
Pánové, nevíte jak je to s názvem Komisowka?  Při koupi jsem pochopil, že je to Děkanka, další rok se poopravili, že je to její kříženec... tak nevím.  Mám ji třetím rokem na semenáči. Zatím nerodí a roste málo.  Děkuji.
Hrušeň Clappova, 14.8.2014
Asi Denisa!!! Před chvílí jsem se díval na obrázky Prodej stro... a jako bych viděl své živé NE-Clapovky. Odrůda Denisa - kříž.Clapp. X Boscova lah. Píšou, že sklizeň polov. září, velké plody, odolná chorobám. Chuť nijak nevyzdvihují - bude asi... celý příspěvek >
Margaryta, 13.8.2014
Uvažuji, že tuto vykopu a přemístím úplně jinam. A vidím to na buď na její místo dát Clapp. na kdouli s mezištěp. nebo tu Margarytu. Chceme hrušky moc chutné, zrající o prázdninách a aby strom nezastínil příliš zeleninu. Z toho stromu jde stín na... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 13.8.2014
No, od sousedů bych větve držel zkrátka abych nekazil sous.vztahy. Ale když to má být fakt velký strom, tak se bojím o stínění, že ho neudržím střiháním. Od 11hod.do večera je stín od něho na mém pozemku a z toho půl času na rajčatech vlevo.  ... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 13.8.2014 Obsahuje fotku
A celý strom.
Hrušeň Clappova, 13.8.2014 Obsahuje fotku
Nevím jak dát více fotek do jednoho příspěvku, tak zde další.
Hrušeň Clappova, 13.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, páni zkušení. Před 4 roky jsem koupil svůj první stromek hrušeň Clappovu.Vysačka tam byla. Ale nevím jaká podnož. Tehdy jsem nevěděl, že jsou kdoule a semenáče. Pánovi jsem řekl, že mám malou zahrádku 6m šíře a hned sousedy. On že,... celý příspěvek >
Margaryta, 12.8.2014
Dobrý den pane Vysloužil. Myslíte, že obrázkům z Prodej stro... se dá věřit..? Na fotkách jejich vebu je Margarita vyloženě žlutá v konz.zralosti a píšou, že zraje zač. září. A Vy na sever.Moravě ji máte teď... Máte ji od nich? Uvažuji o koupi... celý příspěvek >
Kosa, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Omlouvám se, že skáču sem. Chci dát dotazový příspěvek co mám za kosu -tedy výrobce-jestli to někdo pozná. První podrobný dotaz se mi podařilo vložit omylem o něco výše.Tak zde jen třetí foto. Díky Tibor z UH.
Kosa, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím opravdové sekáče. KDO pozná co jsem získal za kosu. Logo kováře (cejch) je dost propracovaný-asi žádná tuctovka-a tak si dělám naděje co mám za vzácnost. Pravděpodobně po některém z dědečků. (mě je 42let) Kolega v práci na ní zavařil... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 3.5.2014
ANO. Není to roub. ani očkov. nůž. Je to ode mně spíš vodítko pro začínající jako jsem já, kteří ale neumí posoudit kvalitu ocele. Za 180 kč je to slušná volba a kvalita.   A až budu umět roubovat tak mu můžu tvar změnit nebo si vybrat "ten... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Pokus o detail ostří.
Jaký nůž na roubování?, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Tady to foto.
Jaký nůž na roubování?, 26.4.2014
Dobrý den. Postřehl jsem, že jste z Uher.Hradiště nebo okolí. Já se sadeřením začínám tento rok, jinak jsem nástrojař (přípravkář) v letec.podniku. Taky jsem se ohlížel po městě po roubovacím noži a nakonec v loveckých u Centrumu měli jeden od Fi.... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 9.4.2014
Paní a pánové, mám bedínku Topazů od pana Tondy (jižní Morava) a tuto odrůdu jím tuto "zimu" poprvé. A moc nám chutná. Opravdu MOC, protože jsme celá rodina naladění na Rubín. Ale co musím zde vyzvednout je kondice jablek. Jsou jako utržené před... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika