Příspěvky uživatele - 222.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kterou letní jabloň?, 22.1.2014
Měl jsem napsat výlet autem. Na mysli jsem měl když se budou jabka jen trochu ťukat a hlavně budou v horku.  JAK bude ale prosím odrůda u MĚ náročná na postřiky? Získal jsem pozemek (ale až za městem) a mám v plánu nasadit asi 20 stromků a vím,... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 21.1.2014
Zdravím zkušené... Kterou mi prosím doporučíte letní jabloň do Uh.Hradiště 230m.nm na západ mírně přikloněmý svah, zatravněný,v srpnu už suchá půda.    Chci vyváženou chuť (nemám rád Goldenové - jen sladké a ani naopak kyselší) zkrátka... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 19.1.2014
Jak se Vám prosím vyvinuly plody Presenty s odstupem doby. Je stále lepší ta Elena? Jaký máte svah(popř.rovinu)? Já jsem získal pozemek v Uh.Hradišti ve výšce 230m.nm.s mírným sklonem na Z.a půdou spíš sušší a chtěl bych něco pozdního na pochutnání s... celý příspěvek >
Stará hrušeň - odrůda?, 14.4.2012
Dobrý den. Máte opravdu moc pěkný strom.Já jsem zasadil na naší zahrádce za domem (9X6metrů) dvě hrušně a jednu ringlu. Třetí hrušen pak na poli-Komisowka na podnoži semenáč. Ty dvě doma jsou na kdouloňi-Clapova a Dobrá luisa. Mám pro hrušně slabost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika