Příspěvky uživatele - 245.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz - malé plůdky meruněk, 21.4.2014
Já mám plůdky na broskvoních, zdá se, v pořádku. Lenova je taky v pořádku. Proč to odnesla celá Harcot a Sundsrop je záhadou.
Čas roubování za kůru, 21.4.2014
Pro mě je věc zcela jasná. Nejspolehlivější je rouby uchovávat v lednici v boxu, kde je neustále 0°C. Rouby neraší a jsou uvnitř stále svěží. Naopak metoda uchovávání na severovýchodní straně domu ve vybetonované a zakryté prohlubni se neosvědčila.... celý příspěvek >
Caldesi 2000, 20.4.2014
A co bělomasé nektarinky, budou už letos někomu rodit? Jaké s nimi máte zkušenosti?
Broskvoň Symphonie, 20.4.2014
Může prosím někdo potvrdit, že odrůda Symphonie má opravdu mít růžovité květy? A nebylo by nějaké srovnání s odrůdami zrajícími ve stejnou dobu, či déle? Například Inka, Cresthaven, Fayette, Gracia, Elberta, Diana, O´Henry... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 20.4.2014
Dobrý den. Mohl by prosím pan Wendy, David nebo někdo jiný porovnat kvalitu plodů odrůd Royal Glory, Royal Gem, Springbelle a Spring Lady? Jak si stojí ve Vašem žebříčku? Dobrý den. Mohl by prosím pan Wendy, David nebo někdo jiný porovnat... celý příspěvek >
Taphrina deformans, 20.4.2014
Nikdo nemá žádnou kadeřavost? Tak to jste, vážení přátelé, pašáci. Jak to tak vypadá, tak letos byl jeden postřik "setsakramentsky" málo. Myslím, že jeden postřik praktikuje i mičurinec. Tak jak jste na tom, pane mičurinče s pořadovým číslem... celý příspěvek >
Meruňka do vyšších poloh, 20.4.2014
Pinkot mě v minulém roce taky nepřesvědčila o svých kvalitách, ale ještě bych jí dal možnost k "opravě". V minulých dnech také neobstála v mrazuodolnosti malých plůdků, narozdíl od Kiota, kde plody na malé marhuľce obstály na jedničku. Přitom... celý příspěvek >
Goldrich meruňka, 15.3.2014
Díky, Milane, za vložení fotky Tvého Goldrichu a také za upozornění na video z you tube o pěstování meruněk kdesi pod Alpami. Že si zde vybrali k pěstování Bergeron, Bergarouge, Kioto to mě nepřekvapuje, ale že zvolili i v květu málo mrazuodolný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika