Příspěvky uživatele - 14.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy trhat švestky na povidla?, 13.8.2014
Holt se už nebudet stresovat tím, že Pedro nepřijede a Milagros zůstane na ocet, ale budete se strachovat o švestky a o povidlí, zabývat se slimáky. Je to zdravější. Holt musíte trpně čekat, co tam nahoře upečou, nebo spíš umlží a uvodní. Řešit se to... celý příspěvek >
Likvidace porostu a nové osazení, 13.8.2014
K příspěvkům nad. IFM má pravdu, post anonyma 77.130 je sice hezký, ale nemá páru, oč jde. Takový pozemek je za trest. Sám mám zahradu blízko potoka ve vyšší poloze a je to hrůza. Zatímco ostatní stále volají po vodě, já do záhonů nemohu, protože... celý příspěvek >
Güde Vintec High Wheeler 510 BS 675, 13.8.2014
Hecht 548 mám třetí sezónu, bez problémů. Jen výměna oleje, občas vyprat filtr, je molitanový, takže žádné náklady. Spolkne i E85 napůl s naturalem. Nic moc zpracování znamená co? Nevšiml jsem si nějakých jakýchkoliv nedostatků ve vzhledu či montáži.... celý příspěvek >
Nejefektivnějsi sklizeni brambor, 12.8.2014
Pokud jde o BIO, záleží, jak to kdo bere. Zda svoji moudrost, nebo unijní předpisy. Příklad: aby včelí med mohl mít označení BIO, nesmí se matce (včelí) zastřihnout křídlo. Proč se tak činí nerozvádím, citlivky se nemusí bát, nebolí ji to a... celý příspěvek >
Plané květy okurek, 12.8.2014
Opylovač je rostlina s převážně samčím kvetením. Používá se tam kde je potřeba opylovat samice, které mají pylových květů málo. Akorát ta Linda je salátovka.
Skladování brambor, 8.8.2014
Nic. Bez sklapa to nejde, krecht si u nového domku těžko představuju. Jak bagrujete základ a navážíte fůru slámy, taky kde ji vzít. Nepěstujte brambory, nebo vykopejte sklep, přiměřeně hluboký a správně větraný a vlhký. Jinudy cesta nevede. Jsem... celý příspěvek >
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 8.8.2014
Nechytly, protože byly moc zatažené. Pokud nebyla jiná vada. Twist víčka se nesmí před sterilací dotáhnout natvrdo. Musí to být tak akorát, přiměřeně, popsat to nejde. Ne volné a ne na bejka. Taky jsem s tím zápolil, teď už to docela umím. Chycení se... celý příspěvek >
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 8.8.2014
Mám váhu, kterou jsem si pořídil speciálně na postřiky, váživost do 300g, má asi přesnost 0,05 g, (nebo0,01). Otázka je, co si pod tím pojmem představit. Neodsuzoval bych i odměření přeložením sáčku, pro technické použití to jistě stačí a neudělá se... celý příspěvek >
Asi mi něco kouše do bobulí, 7.8.2014
Když jdu kolem keře, z keře vyletí kos a následně tam najdu naklované bobule, jaký je závěr? Samozřejmě tam mohl sbírat vysoko lezoucí žížaly a bobule nakloval nějaký démon, ale přece jen pochybnost zůstává. Informační zdroj: vlastní moje zkušenost,... celý příspěvek >
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 7.8.2014
Nikdy jsem řepu jinak nedělal, vyhovuje nám takto v chuti a problémy s trvanlivostí nejsou.
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 6.8.2014
voviny. Nedávám jiné koření do řepy, než jsem popsal, mám zkušenost jen s tímto.
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 6.8.2014
S prominutím, pane S., tímhle mne spolehlivě vytočíte víc, něž ti, co tu píší jasné krá... Aspoň sem xakru napište ten lák, když už jsem to celé okvákal.
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 6.8.2014
Uvařit, oloupat, nakostkovat. Do sklenice pár zrnek kmínu, fenyklu a anýzu, může se plátek křenu. Nálef - ocet, voda, sůl, cukr - dodám po víkendu, Balaštíka mám na chalupě. Neleknout se ostrosti nálevu, řepa je mdlá, po proležení je to akorát.... celý příspěvek >
Rozmnožování borůvek, 6.8.2014
A samozřejmě pokud nekecá, protože zatím se tu nevyskytl nikdo, komu by borůvky prosperovaly v u nás běžné půdě ať jakkoliv kyselé. Tím netvrdím, že to není možné, ale pochybuju. Taky mám kyselou zahradu, šťovík, & spol.  a borůvky musím mít... celý příspěvek >
Zastřihování listů u rajčete, 5.8.2014
Je na to ještě srpen, září už toho u vás moc nedopeče, ale jestli jste na jižním svahu, může být. Rajčata spolehlivě dojdou utržená ve stavu kdy se začínají zabarvovat. Dokonce se dají trhat když zelená barva zbělá, teoreticky tu to objasňoval snad... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika