Příspěvky uživatele - 130.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila na plošinu, 31.3.2016
HQ 357XP
Golden Delicious, 31.3.2016
Rozdíl je ve velikosti, ale když ochutnáte, tak bych za svoje gd nic nevyměnil, v Itálii je to tolikrát stříkáno, že kdyby to člověk věděl, tak to do huby nebere a sami pěstitelé říkají, já stříkám a biopěstitelé stříkají v noci :D jsou přešlechtěná,... celý příspěvek >
Spuštění filtrace, 31.3.2016
Pěkný večer, na jaře chci dobudovat jezírko, potřebuji startovací bakterie, když budu dávat vodu z řeky a i nějaký písek se štěrkem bych vzal z řeky?
Husi krky, 31.3.2016
Zdravíčko, mám v úmyslu dát husí krky a víčka z PET lahví do rašlových pytlů a mít je za kartáčema a molitanovýma kostkama a sem tam je v pytlích proválet a omýt, popř.vapkou prostříkonout. Je to žádoucí často omývat nebo spíše míň často, abych... celý příspěvek >
Husi krky, 26.3.2016
pěkný den, musím husí krky nechat vzduchovat nebo stačí, aby voda protékala kolem krků samotíží, jen to, co potlačí čerpadlo? A ještě dotaz, plastové drátěnky se používají jako nosiče do biofiltru nebo jako mechanické čističe na sliz a podobně, třeba... celý příspěvek >
Vzrůst - jaké výšky stromy dorostou?, 6.1.2016
No, přesně takovou chytrou odpověď jsem čekal. Děkuji pěkně. Samozřejmě sklízet, ale pokud stromy můžou být vysázeny jen v řadě, má snad logiku vysázet je podle vzrůstu nejvyšší k severu a nejmenší k jihu. Jasně že vyšší stromy se dají řezem udržet... celý příspěvek >
Vzrůst - jaké výšky stromy dorostou?, 6.1.2016
Dobrý den. Mohl by mi někdo prosím poradit, jak seřadit stromky při výsadbě do jedné řady podle toho jaké výšky přibližně dorostou? Jde o to aby si příliš nestínily v době, kdy budou v pozdějším odpoledni v zákrytu (řada přibližně ve směru SV - JZ) a... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 12.10.2015
To zelené nebylo ale zkažené, ale lesklé?To je tou solí a je to reakce.
Krmení Labradorského retrívra, 12.10.2015
Zdravím, krmíme dvakrát denně, ať si neroztahuje žaludek a při mazlení, válení,ať si ho nepřetočí...
Dotazy na chov ryb, 12.10.2015
Zdravím chovatele ryb, máte prosím někdo zkušenost s chovem candátů v jezírku, jaké jsou přírůstky a čím krmíte?Jednalo by se o místy i dvoumetrové do hloubky a 50m2.
Poznáte rostliny?, 6.8.2015 Obsahuje fotku
Přátelé, kdysi před léty jsme tuto rostlinu přivezli z Chorvatska a dodnes ji rok co rok pěstujeme přes léto na balkoně (v zimě schováme do bytu),ale dodnes neznáme její název. Ví to někdo? 
Uschlé listí, ale dole neco roste, 16.6.2015 Obsahuje fotku
Ještě prosím o odpověď.Když je těch výhonků na původním kmínku více (původní korunka je suchá) ponechat ten nejnižší nad roubem nebo je možno si vybrat i z těch co jsou výše a ostatní odstranit?.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 19.3.2014 Obsahuje fotku
Tak to je špatné. S touto řasou zápasím třetím rokem. Nepomohlo ani vypuštění a vyčištění celého jezírka, do 14 dní tam ta řasa byla zase. Původní filtraci jsem doplnil o odstředivku a podle Vašeho obrázku jsem tam přidal kartáče. Z odtředivky teče... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 17.3.2014
Dobrý den, mám stejný problém s toutu řasou. Nevíte jak se jí ten pán zbavil? Jezírko má cca 30 m3. Filtrace je řešena odstředivkou a biologickým filtrem JFG. Zkoušel jsem všelijaké přípravky na řasy, ale pomáhá to jen málo a hlavně krátkodobě.... celý příspěvek >
Odkôstkovač ovocia, 17.1.2014
tak to bych rád videl v akci, nebo alespon na papíře. jestli to nemáte vlastní now-how jako zátím všichni. nepodělíte se o zkušenosti? josefino71@seznam.cz
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika