Příspěvky uživatele - 140.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl profi?, 27.10.2008
podívejte se na současnou akci STIHLU mají tam model 361 za skvělou cenu, já ji kupoval ještě za původní ale i tak nelituji.
Podnože M7 a MM111, 27.10.2008
V podstatě volně rostoucí s tím že postraní výhony terminálu budou vyvázány do vodorovné polohy, takže vytvořená patra porostou volně.FŠ
Stihl profi?, 26.10.2008
Na jaře jsem si koupil pilu MS361, mám sice jenom asi 2.5 hetaru lesa ale chtěl jsem si udělat radost. Od první chvíle co ji používám jsem absolutně nadšen.Do lesa se vyloženě těším, co se týká výkonu pila nemá problém ani v dubu nebo jasanu a z... celý příspěvek >
Podnože M7 a MM111, 26.10.2008
Koupil jsem letos ve Fytosu na podnoži MM111 odrůdu Opál a po doporučení jsem ji zasadil do stěny která nemá až tak přísný tvar, ale mám obavy, zda nebude tato podnož příliš vzrůstná, ostatní stromky jsou na podnoži M9 a tak nevím jak velký rozdíl je... celý příspěvek >
jabloň triploid, 24.10.2008
Děkuji z odpovědi.F.Š.
jabloň triploid, 23.10.2008
Jde mi hlavně o odrůdu Opál, letos jsem ji zasadil do stěny společně s odrůdou Melodie, Rosana,Topaz, Bohemie,Melrose. Potřeboval bych poradit ohledně opylení Opálu.
jabloň triploid, 22.10.2008
V diskusi jsem se dočetl o jabloni triploidu nevíte prosím co to znamená?
Jabloň luna, opál sirius, 20.10.2008
Dnes jsem volal do fimy Fytos a tam mě doporučili odrůdu do stěny a výšky 470 m odrůdu Sirius na podnoži m9,asi ji zkusím láká mě mimo jiné i poměrně dlouhá doba skladování F. Švejda
Jabloň luna, opál sirius, 19.10.2008
Chtěl bych vyzkoušet jednu z těchto nových odrůd ale zdají se mi všechny podobné, jabloň bude ve stěně, nadmořská výška je 470 metrů prosím o radu zváště p. Kafku, Vysloužila, Zavřela, Boštičku a jiné znalce v tomto oboru děkuji za rady. F. Švejda
jabloň rozela, 9.10.2008
Děkuji za odpověď.       J. ZÍKA
jabloň rozela, 7.10.2008
chtěl bych si pořídit tuto novou odrůdu a tak se chci zeptat zda někdo nemá s touto odrůdou zkušenosti co se týče pěstování ve stěně, chuťových vlastností a skladovatelnosti. Zahradu mám v nadmořské výšce 470 metrů u Českých Budějovic. Děkuji za... celý příspěvek >
Akumulátorové nůžky na okraje trávníku, 5.9.2008
Dobrý den, prosím o radu, zda máte někdo zkušenost s akumulátorovými nůžkami na stříhání okrajů trávníku. Na co si dát při nákupu pozor, jakou značku, parametry... Děkuji Michaela
sundaville red, 26.8.2008
Koupila jsem si jí vloni na Hobby a byla jsem ujištěna, že snadno přežije zimu podobně jako muškát. Měla jsem ji na chodbě na světle, teplota cca 10 -12 st.Celsia, zálivka velmi mírná. Držela se statečně asi do konce ledna, ale pak najednou celá... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 17.8.2008
O drůdu Velkopavlovickou seženete na podzim v každém zahradnictví z hlediska chuti asi nejlepší odrůda.
Choroba rajčete, 17.6.2008
Sviluška ani jiný škůdce to není kontrola pod lupou byla provedena jako první ani ůpal od slunce protože to mají rajčata i na záhoně venku
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika