Příspěvky uživatele - 140.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy révy s dlouhou dobou skladování, 11.11.2007
Dobrý den, bydlím nedaleko Českých Budějovic v nadmořské výšce 450 metrů a potřeboval bych poradit jakou odrůdu révy zasadit aby vydržela co nejdéle na keři pokud možno až do zámrazu nebo s dobrou skladovatelností a dobrými chuťovými vlastnosmi.... celý příspěvek >
Názvy keřů na fotografii?, 3.10.2007
Souhlas - veigelie a třezalka. Stejnou vejgelii mám na zahradě již asi 6 let. Je to velký krásně kvetoucí keř. Jen se musí poctivě vyřezávat staré větve, protože jinak je potom taková rozdrbaná - nemá pěkný tvar.Jana
zásilková zahradnictví, 27.9.2007
Objednávala jsem letos mimo jiné od firmy Petro Mělník. Chryzantémy měly být v barvách žlutá a  oranžová - obě přišly bílé, oranžový anglický muškát byl růžový, fuchsií jsem objednala 7 druhů, trefili se třikrát do správného druhu, ostatní... celý příspěvek >
objednávání z ciziny, 8.9.2007
Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti s objednáváním po internetu ze zahraničních e-stránek? Chtěla bych rostlinu brunnera macrophyla Jack Frost a tu jsem na tuzemských stránkách nenašla. Zajímalo by mne, jak je to s placením a tak podobně.... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 22.7.2007
Osvědčil se nám následující postup. Do staré ponožky, nebo do děrované nádoby na lekníny nasypu kladivem rozdrcené hnědé uhlí. Ne na prach, ale na malé kousky. Zpravidla jedna náplň vydrží sezonu. Pokud použiji děrovanou nádobu vystelu ji netkanou... celý příspěvek >
centradena, 12.7.2007
Děkuji za vyčerpávající informaci. Písmenko vypadlo v katalogu firmy Petro - fuchsie. Jana
Callistemon - štětkovec, 10.7.2007
Štětkovec jsem koupila loni, krásně kvetl. Přezimovala na světlé studené chodbě cca 8 st. Celsia. Po odkvětu jsem ostříhala a letos opět pěkně vykvetl. Sice ne tak bohatě jako v roce, kdy byl koupen, ale přece pěkně. Asi jsem málo přihnojovala. Na... celý příspěvek >
keřový rybíz, 27.6.2007
Laik prosí o radu zkušeného zahradníka. Mám několik keřových rybízů (asi 5 let starých) u kterých letos narostlo nápadně málo listů a u některých dokonce zasychají konce listů. Lze s tím ještě teď něco udělat?  A jak dál?  Některé keře... celý příspěvek >
Převislá mandevilla, 12.6.2007
Ten prodavač na Hobby tvrdil, že se pěstuje a i řízkuje stejně jako muškáty. Zkusme to a uvidíme. Od Hobby uplynul skoro měsíc a rostlinka i když byla poměrně malá neustále kvete a povyrostla cca o 10 cm. Na podzim s ní udělám totéž co s muškáty a... celý příspěvek >
Převislá mandevilla, 29.5.2007
Koupila jsem si jí letos na Hobby v ČB pod názvem sandevilla - je krvavě červená. Prodavač říkal, že se pěstuje v podstatě jako muškáty, včetně přezimování. Je popínavá, takže buď vyvazovat nebo pustit do závěsu. Prosím Janu o informaci, kdy a jak... celý příspěvek >
Liliochvostec (Eremurus robustus), 29.5.2007
Liliochvostec mám již třetím rokem (nákup p. Basík) Rostlina kvetla již první rok, potřebuje hodně písku - drenáž, ještě jsem přidala otlučenou omítku - prý má ráda vápenitou půdu. Přes zimu chráním před zamokřením - vrstva slámy a na ní dřevěná... celý příspěvek >
Katalpa - kdy rezat, 23.2.2007
Posím o autora 1. příspěvku J.M. o informaci, jak katalpu pěstuje. Objednala jsem si stromek - přijde letos na jaře - a přivítám každou zkušenost. Jak je to s jeho mrazuvzdorností? Loňská zima byla krutá. Potřebuje na zimu kryt, nebo je... celý příspěvek >
Jak určit Šárku?, 20.2.2007
Dobrý den, jsem zakladatel této diskuze. Děkuji všem přispívajícím. Také děkuji za upozornění ohledně názvu nemoci tedy šárky. Chtěl bych se zepta jak to ten pán Vysloužil myslel s tím, že je nutno strom napadený nemocí bez milosti vykopat? Ono mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika