Příspěvky uživatele - 140.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba rajčete, 16.6.2008
Zemina by měla být v pořádku ale na podzim jsem hnojil skleník relativně čerstvým kravským hnojem asi měsíc starým ale zase ležel ve spodní vrstvě celou zimu tak nevím.
Choroba rajčete, 15.6.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu, pěstuji rajčata odrůdy Start S F1, Bejbino F1 ve skleníku a na zahrádce. Na koncích letorostů se vytvořili deformace nových výhonků a listy na rostlině mají světlé skvrny. Nevím zda se jedná o nějakou chorobu, či pěstitelskou chybu.
zásilková zahradnictví, 20.3.2008
Včera přišla zásilka ze zahradnictví Krulichvi. Jsem velmi spokojená, kontejnery velké, pěkně prokořeněné trvalky a na první pohled zdravé rostliny - všechny mají silné výhony. Vřele doporučuji. Jana
Trvalka na obrubu záhonu, 12.3.2008
Loni jsem použila ke stejnému účelu letničku (vlastně dvouletku) stříbrný starček (senecio) sice v prvním roce nekvete, ale svou stříbrnou barvou byl jako lem překrásný.  Pokud v druhé linii použijete vrazné barvy, působí velmi dekorativně.... celý příspěvek >
zahradnictví Flos, 28.2.2008
Také jsem si letos objednala - poprvé, tak jsem v očekávání.  Prosím spíše o zkušenost někoho, kdo též objednává. Při osobním odběru si mohu vybrat, ale při zásilce poštou jsem odkázaná na to, co mi někdo přibalí. Jana 
Copak je to za trvalku?, 27.2.2008
Je to janeba - heliopsis, mám ji také, ale s plnějším květem. Je velmi pěkná, kvete celé léto a i když je velmi vysoká nepotřebuje oporu - je pevná. Prostě nemá chybu. Jana
Lukon Glads, 26.2.2008
Souhlasím s Martinou, objednávám několik let, ale postupem času jsem vyloučila vše kromě cibulí. Lilie jsou od nich dobré a kvalitní. Trvalky nepřežily přesazení. Hosty doporučuji od firmy www.hostazahrada.sk, tam mají opravdu výběr a kvalitu.... celý příspěvek >
Pohnojení trávníku, 25.1.2008
Ze dvou stran našeho domu je zahrada a távník. Ten bohužel vloni "dostal zabrat". Zateplovali jsme totiž obvodový plášt domu a dělali novou fasádu. A ani loňský suchý rok moc trávníku neprospěl. Prosím o radu čím a kdy bude nejlépe... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 24.1.2008
Od firmy Lukon Glads objednávám již několik let. Katalogy jsou excelentní. Při objednávání cibulovin nemám s nimi problém. Jsou kvalitní a stalo se mi jen jednou, že poslali jinou, než jsem objednala. S trvalkami je to podle mých zkušeností horší.... celý příspěvek >
rajče start, 19.1.2008
  Prosím o radu co znamená písmeno S ve značení odrůdy rajčete START S F1 v předešlých letech jsem se s tím nesetkal až letos. Děkuji za odpovědi.
Buddleja D. Royal Red, 14.1.2008
Mám podobné zkušenosti jako Martin. V prvních letech jsem mladé keříky balila do netkané bílé textilie, nevěděla jsem, jak moc jsou mrazuvzdorné. Jsme cca 480 m nad mořem. Možná to k ničemu nebylo, ale žijí dodnes všechny  (bílý, modrý, fialový,... celý příspěvek >
Kde sehnat kakost?, 1.1.2008
Geranium himalayense plenum měl v roce 2007 va nabídce p. Koníček - Lukon Glads. Pozor ale rád zaměňuje druhy. Jana
hortensie, 1.1.2008
Kupovala jsem tam na jaře 2006 hortenzii H. macrophylla Endless Summer, protože jsem o ní četla v odborných časopisech samou chválu. Myslela jsem si, že jako k novince se k ní hned tak nedostanu. O to bylo větší mé překvapení, že ještě ten rok byla... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 29.12.2007
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti se zahradnictvím Krulichovi? Našla jsem je dnes na netu, mají sice obchod dočasně uzavřen, ale nabídka je lákavá. Zajímá mne hlavně, zda nezaměňují sortiment a také jeho kvalita. Děkuji Jana
Odrůdy révy s dlouhou dobou skladování, 14.11.2007
Nevíte kde by bylo možno sehnat vámi uváděné odrůdy? Prosím ozvěte se na můj email f.svejda@atlas.cz
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika