Příspěvky uživatele - 190.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Granátovník, 26.1.2009
Dobry den, granatovnik se da krasně vypěstovat ze seminek plodu, ale nečekejte, že vam pokvete nebo bude mit dokonce plody.To byste jej museli naroubovat roubem z plodici rostliny.Ja sama jsem to nevěděla několik let:-)))...pořad jsem čekala a ono... celý příspěvek >
Odkopky Durancie, 6.9.2008
Děkuji za odpovědi, co se týká meruněk - roubovat nebo očkovat a kdy?
kvas z letnich jablek, 28.8.2008
Jaké máte zkušenosti s pálením z více druhů kvasů? Letos mi poprvé zarodilo několik stromků švestek. Odhadem dám dohromady asi 50 - 70 litrů kvasu. Je vhodné tento kvas v pálenici vypálit spolu s kvasem z jablek (cca 200 litrů)? Jakou odrůdu jablek... celý příspěvek >
rez na listech, 11.8.2008 Obsahuje fotku
omlouvám se ještě ty fotky, zapoměla jsem se zaregistrovat, ten předešlý příspěvek je ode mě Petra Hostášková-Hostka
rez na listech, 11.8.2008
děkuji mnohokrát za radu a omlouvám se za pozdní reakci.Nafotila jsem ty listy tedy i z druhé strany a přikládám je k příspěvku, kdyby vás náhodou ještě něco napadlo budu moc ráda
Odkopky Durancie, 7.8.2008
Na zahradě máme pěknou Durancii, která pravidelně dobře rodí. Každý rok se pod ní objeví několik oddenků, které jsme zatím likvidovali. Chci se zeptat, zda by šly využít jako podnože pro roubování nebo očkování a co by se na ně ev. dalo... celý příspěvek >
rez na listech, 28.7.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, každý rok nám napadá vinnou révu choroba(zobrazená na přiložených fotografiích), která se vyznačuje rezí na listech až schnutím.Prosím poraďte nám o jakou chorobu se jedná, co proti ní máme dělat a popřípadě nějaký postřik,... celý příspěvek >
Jak na chodníky?, 28.4.2008
Použila jsem zelenou skalici na zámkové dlažbě a jak říká pan Josef zrezavěla, dá se nějak ta rez odstranit?Zkoušela jsem wapku ale marně poradíte někdo.díky Renata
Domácí vodárna Gardener, 21.4.2008
Dobrý den, chci se zeptat na domácí vodárnu Gardener GPA 800, zda ji někdo máte, jaké máte zkušenosti s touto vodárnou nebo s výrobky firmy Gardener. Potřeboval bych podobné zařízení pro občasné používání na chatě (čerpání užitkové vody pro zalévání... celý příspěvek >
hubení bršlice, 12.4.2008
S bršlicí kozí nohou jsem bojoval několik let v rybízu a malinách. Každý rok jsem vyryl a vyvezl několik koleček vytřepaných kořínků. V dalším roce bylo bršlice snad ještě více. Před čtyřmi lety jsem poprvé použil granulovaný herbicid CASARON... celý příspěvek >
Kdo mi poradí?, 2.4.2008
Dobry den, muškaty jsou opravdu klasika,ja osobně davam přednost muškatum vzpřimenym, protože vice vydrži, netrpi tolik suchem jako ty převisle.I mě se na balkoně libi převisle květiny, proto jsem vzpřimene muškaty doplnila převislou,,Molici"... celý příspěvek >
Lobelka, 2.4.2008
Dobry den, ja lobelku přesazuji po malych trsech, asi 15-20 rostlinek v jednom, do malych květinačku nebo misek, např.od jogurtu.Rostlinky později utvoři krasny velky trs, ktery se da kombinovat s jakoukoliv rostlinou, např.vzpřimeny muškat a modra,... celý příspěvek >
Co s Clematisem, který raší v lednu?, 30.1.2008
Na podzim jsme koupili v Hornbachu sazenici Clematisu ”Ville de Lyon”. Na radu prodavače jsme ji uskladnili v tmavé garáži, kde se netopí, ale ani tam nemrzne s tím, že ji na jaře vysadíme. Minulý týden se rostlina probudila a dnes (30.... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 15.1.2008
Pro schopného člověka je částka reálná pan Hrkal asi nezná cenu peněz, když chce tu částku násobit. Kdo na to má tak zkrátka nepřemýšlí a vyhazuje. Ani se nemluvilo o ploše jezírka tak jak se dá bavit o částce.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 10.1.2008
Doporučuji svépomocí, to co stojí materiál to si veme navíc firma a výsledek není jistý stejně jak u svépomocné práce. Pokud nemusím, firmy nebrat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika