Příspěvky uživatele - 190.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jakou ruční vřetenovou sekačku?, 31.3.2007
zkušeností mám s vřetenovými sekačkami mnoho...ptal jste se na kvalitu střihu - nevim jak velký jste odborník, ale myslím že na 60m2 nejaky převratný rozdíl nepoznáte  - výhoda je v ostrosti střihu (šmiku), neroztřepení listové čepele, což se... celý příspěvek >
je nezbytné zasekat hráběma travní semeno?, 16.3.2007
je jedno, zda to nazýváte zasekání nebo zahrábnutí.....ve výsledku se jedná stejně o zapravení do půdy......a zapravení potřebné je!!!!!    rudolf.ucik@seznam.cz
Lipnice roční v trávníku, 23.2.2007
Dobrý den, měl bych na Vás jednu prosbu. Potřeboval bych nejaký selektivní graminicid, který by vyhovoval mé situaci. ...Mám velké trávníkové plochy okolo domu, tvořené kostřavou ovčí a kostřavou červenou (20% : 78%). Zbývající dvě procenta si pro... celý příspěvek >
Výsadba jehličnanů + vřesoviště, 17.2.2007
a prosim vás ještě jeden poddotaz...Loni na jaře jsem zakladal vřesoviště. Přední část (nižší partie) jsou vytvořené z rostlin vřesů a vřesovců...Bohužel jsem nebyl až tak předvídavý a nasadil jsem tyto rostliny blízko sebe (asi 20-25cm), ty uplne... celý příspěvek >
Výsadba jehličnanů, 17.2.2007
Prosil bych o radu, zda je možné při současném počasí začít s výsadbou jehličnanů na zahradě? Co myslíte? Děkuji mnohokrát za odpověď......R.U.
použití bofixu, 16.2.2007
Jednoznačně provádět za sucha... pokud budete provádět za mokra, trávník už bude nasycen vodou dešťovou (popř.zálivkovou) a už vám nebude absorbovat (nebo jen v malé míře) roztok herbicidní (v tomto případě bofix). rudolf.ucik@seznam.cz
použití bofixu, 15.2.2007
souhlasim, i v navodu mate, že postřik provest při co nejvetsi listove ploše....hlavne prosim až postřikate tak to druhy den hned nekoste.....rudolf.ucik@seznam.cz
hnojivo, 15.2.2007
jste že mužete -  dokonce jsou to 2 druhy hnojiv která jsou naprosto idealni...asi 2kg/100m2....třikrát za rok....na podzim mene(max. září-řijen)....rudolf.ucik@seznam.cz
Jak vyset trávu na větší ploše?, 15.2.2007
Kosou naděláte daleko víc paseky než rotační sekačkou. pokud necháte travičku vyrust dejme tomu do 8cm, posekáte ostrou rotační sekačkou a následně uválcujete, opravdu nic se ji nestane - za 3 dny ani nepoznáte že po ní něco přejelo...Kosou vysekáte... celý příspěvek >
hnojení trávníku, 15.2.2007
Osobně bych vám doporučil nekupovat žádná trávníková hnojiva - jsou to dost často hnojiva naprosto obyčejná, jen obohacená o název Trávníková a patřičně dražší.... Trávník bych hnojil podle stavu, není to tak jednoduché, ale nic nepokazíte každoroční... celý příspěvek >
Jakou trávu na sluníčko?, 15.2.2007
Osobně bych doporučil směsku od firmy Oseva UNI. Jeji nazev je tušim VV3/2 - Okrasná do sucha bez lipnice luční , popř. Okrasná do sucha..... jeji složení z Kostřavy červené a kostřavy ovčí vynikajícně odpovídá tomu, co chcete..Hezký trávník na... celý příspěvek >
Ázijské hrušky-štepenie, 30.11.2006
klidně můžete; pro pěstování asijských hrušní se stejně jako podnož používají semenáče obyčejné hrušky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika