Příspěvky uživatele - 190.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
tlošťka fólie, 10.1.2008
Nevím, že by byla nutná tlouštka 1 mm, stačí 0,8 jsou na to i tabulky u prodejce.
Co je to?, 21.9.2007
Nevíte někdo co je to za kytku?
Slivovice - kvas, 7.9.2007
Dobrý den. Chtel bych se zeptat, zda je dobre míchat kvasem pri kvasení. Děkuji
Moly a Madlen, 5.9.2007
Na olomoucku mám obě odrůdy. Moly se nemůžu nabažit, je chuťově fantastická, plodná. Jedinou nevýhodou je křehké réví na jaře, rádo se při ohýbání tažňů láme. Ale jinak výborná. Madlen je spíš průměrná odrůda v některých letech fádní chuti,... celý příspěvek >
Plastové zatravňováky a trávník?, 22.8.2007
Myslím že v plochách proložených zatravňovacími médii se výstavního trávníku nedočkáte...Řekl bych asi: buďte ráda za trávník jaký máte. Ono ne že by to nešlo, ale asi by to byla taková práce, že byste asi nemohla dělat nic jiného, jen se starat o... celý příspěvek >
Jak vysokou trávu zvládne vřetenová sekačka?, 22.8.2007
Pokud plánujete sekat jen 1krat tydně, vřetenovou sekačku rozhodně zavrhněte...Ze začátku by to možná šlo, dokud by trávník nezhoustnul a plně se nevyvynul, poté už ovšem ne... Já sekám své nejpěstěnější plochy vřetenovkou +- 2krát týdně,... celý příspěvek >
bér v travniku, 17.8.2007
Pokud má klásek 10 cm nad zemí, znamená to že trávník pravidelně nesečete?... Rudolf Učík
bodláky v trávě, 17.8.2007
Pokud postříkáte herbicidem, psa na 2-3 hodinky zavřete mimo, tak nemusíte mít vůbec žádný strach... Rudolf Učík
Jak na travu v travniku?, 17.8.2007
Jedna se o ježatku kuří nohu (Echinochloa crus galli) - tedy žádný pýr jak se lze dočíst v příspevku výše... také další věc je špatne - Travinem ji nezničíte(funguje jen na cvouděložné což ježatka není) - ...nevertikutovat, nebo si ji namnožíte... celý příspěvek >
Zhorsujici se kvalita travniku, 10.8.2007
Travnik byl posekan nakratko. Ted uz vypada daleko lepe. Nechal jsem jej delsi a rovnez jsem dle rad upravil zavlazovaci rezim.Diky vsem za pomoc. 
Kdouloň - roubování, 31.7.2007
Odrůdu kdouloně Champion budeme mít v podzimním sortimentu - Ovocné školky Podhoří.  S pozdravem ing. Zdeněk Otruba
jak se zbavit krtka, 28.7.2007
Já si tam koupila též jeden, ale po měsíci mi ho krtek začal vyorávat ven a už mu vůbec nevadí. Takže nic moc.
Zastanou vertikutační hrábě motorový vertikutátor?, 15.4.2007
Pro malé travníkové plochy nemá vertikutátor význam...podle toho co rozumíte pod malými plochami...vertikutátor se může dostat hlouběji, to ovšem není význam a ani žádoucí...žádoucí je 2-4mm...nastavitelnou výšku máte na vertikutátorech proto aby... celý příspěvek >
Jak dostat trávník do kondice?, 13.4.2007
Dobrý den, nelze Vám lehce poradit. Hraje roli spousta vlivů, které se navzájem ovlivňují a prolínají + finanční možnosti, které jste ochotni obětovat.  Rudolf Učík
Jak se zbavit mechu, 8.4.2007
Dobrý den, v podstatě máte pravdu, jen mi prosím Vás nechtějte namluvit, že pod termínem povrchová vertikutace rozumíte vertikutaci do 20mm!!!! To opravdu ne (možná 2-4mm ale 20 rozhodně NE). A další problém je v tom že hloubková vertikutace se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika