Příspěvky uživatele - 81.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jalovec - choroba, 15.6.2007
Dejte si pozor i na výskyt rzi vejmutovkové. Tento případ je sice něco jiného, ale v principu je to stejné. Najděte si postřik podle toho na co účinkuje a postříkejte nejen ovocné stromy, ale též jalovce. Dlouho jsem s tím bojoval a po postříkání... celý příspěvek >
Odrůda jabloně - kdo to zná?, 5.6.2007
Jsem z Karviné a semenáč to stopro není. Roubovával to po vesnici můj děda zamlada a ten zemřel v devadesáti před pár lety. Že je to roubované na podnož se dá poznat podle toho, že v místě srůstu se vytvoří kalus jako chlapské létko omotané kolem... celý příspěvek >
Odrůda jabloně - kdo to zná?, 4.6.2007
Přátelé, pátrám po názvu odrůdy jabloně, která se u nás vyskytuje pod názvem Židovka. Plodí neuvěřitelně mnoho jablek, krásně vybarvených, velikosti tak do 6cm v průměru a spíše menší. Když to strčíte do marmelády, tak na ní můžete brousit kudlu.... celý příspěvek >
Mulčování trávou, 30.5.2007
Pokud připustíte, že je chyba ne mé straně, tak toho necháme. Berete? Pavel
Mulčování trávou, 30.5.2007
Nechci Vám nic podsouvat, ale v jiné diskusi jsem právě ve Vašem příspěvku (?) četl že ta kůra odebírá ke svému roozkladu dusík a je nevhodné hnojit na mulč. Tedy kůrový mulč. Proro jsem se ptal. Jinak všechny přednosti mulčování, které jsou zde... celý příspěvek >
Mulčování trávou, 29.5.2007
Prozraďte mi, jestli tedy někdo víte, jak se chová mulč z trávy posekané sekačkou,když jej nasypu okolo stromku (jabloň, hrušeň). Kůra brzdí růst a spotřebovává při rozkladu dusík, který pak stromku chybí. Jak je to s trávou. Musím stejně jako u... celý příspěvek >
hrubka betonoveho stolu, 11.5.2007
5 - 6cm. Jinak vyhazujete peníze
smímač hladiny vody, 18.4.2007
Jako technik a elektrikář jsem se zabýval otázkou jak na to dost dlouho, abych nakonec došel k řešení za babku: Ve vhodném místě upevním na stěnu studny plovák od kalovky s vyvedeným kabelem ven ze studny. Když je vody dost, plovák je nahoře a třeba... celý příspěvek >
Servis Rondela, 18.4.2007
Ostrava, firma CZ pumpy. Vedle obchodu s pracovními oděvy, nedaleko Polského domu. Spíš bych se ptal, stojí-li to zy ty peníze.
Problémy s plodností morušovníku, 27.3.2007
Moruše se u nás dají pěstovat velmi obtížně. Jsou poměrně choulostivé na vymrzání v mladém věku. Pěstovat lze moruši černou (Trnavská), nebo bílou (nevzpomenu si na jméno). Potřebujete alespo%n dva stromy. Zamlada přihrnovat a přihrnovat aby... celý příspěvek >
Rozměry kořenového systému stromů, 24.3.2007
U té zdi bych se brzdil. Dnes vysadíte, ale za deset let si mrcha kořen vyrazí mezi kameny, nebo do trhliny v betonu a Vám bude o deset let víc, ubude sil a vedle bude naštvaný soused s narušenou zdí. Je to na zváženou. S tím rozměrem podle koruny... celý příspěvek >
muškáty, 19.3.2007
Možná to dělám špatně, ale na díru v truhlíhu dávám střep z květináče a rostou i kvetou. Spíš bych tam hodil granuli hnoje. Pavel
Jak naložit s plevelem po aplikaci Roundupu?, 8.3.2007
Možná jsem se nevyjádřil jasně: Roundup je určen k likvidaci všeho, co je schopno jej vstřebat zelenou plochou listu. Když postříkáte kmínek (škola a spol) nic se nestane. Když ale postříkáte cokoliv zeleného je konec. Minimálně se zasaženou zelenou... celý příspěvek >
Jak naložit s plevelem po aplikaci Roundupu?, 8.3.2007
Klidně do kompostu. Dělám to stejně. Rondup je biologicky odbouratelný a neměl by vadit. Jen při stříkáni by mělo být bezvětří a krásně teplo. Čím víc jsou otevřené dýchací průduchy na listech, čím lépe běží přenos z listu do rostliny, tím lepší... celý příspěvek >
Roubování, 2.3.2007
Pane, nepsali jsme o noži ale o brousku. Nabrousit si umím nůž i na něčem jiném. Jen jsem si dovolil požádat o kontakt na někoho, kdo tyto brousky prodává, nebo je dokáže sehnat.  Ve Vašem případě jde pravděpodobně o přehlédnutí. Pavel Tomala
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika