Příspěvky uživatele - 81.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Braeburn, 27.2.2007
To je to, že jsem kořeny zasadil do kovového koše (králičí pletivo), ale on to uhryzal v úrovni půdy. Zmetek kousavej.
Odrůda Braeburn, 27.2.2007
Sháním stromek (případně dva až tři). Měl jsem dva, ale sežrala mi to nějaká potvora tak, že se uvolnil od země. Kupodivu část kořenů v zemi zústala. Děkuji všem.
Roubování, 27.2.2007
Máte na mysli takového toho belgičana ze dvou vrstev? Jedna jemná, druhá jemnější, ale obě daleko jemnější než ty šmejdy v obchodech? Nevíte kde se dá sehnat? Jám jednoho už třetí generaci, ale rád bych jeden koupil pro syna. Zaplatím rozumnou cenu,... celý příspěvek >
Jabloň nechce rodit, 27.2.2007
Nevím jak jiní, ale my měli jonathan mezi lány na poli. Každý rok se oralo cca půl metru od kmenu a kořeny dostávaly pěkně zabrat. Strom byl na pohled škaredý ale jablek bylo tolik že jsme měli i jednodruhový jnathanový mošt. Pole se změnilo v... celý příspěvek >
Nová výsadba již nyní?, 27.2.2007
Jste asi obětí pověr. Stromek, který zasadíte nezmrzne, ale většinou (když se to nedejBože stane) uschne. Takže zasadit jako jindy, ale zajévat. Stejně tak uschlé živé ploty z thují nezmrzly ale uschly. Je i mnoho jiných podobných případů, kdy... celý příspěvek >
Jak sestrihnout nove stromky jabloni po vysadbe., 27.2.2007
Existuje "míra": Jak dlouhé a mohutné kořeny, takové i menší nechat větve. Jinak platí jako jinde. Řezat, řezat :-).
Plastova zatravnovaci dlažba, 22.2.2007
Znám místo kde je zatravňovací dlaždice položena na ploše cca 20 x 40 metrů. Jezdí tam osobní auta ale taky sem tam, sprominutím, i plný hovnocuc. Je to u hotelu. Díval jsem se na to, když to pokládali. Důležitá je nosnost dlaždice. To Vám sdělí... celý příspěvek >
Výběr kvalitní sekačky, 11.1.2007
Dobrý člověče, dám Vám dobrou radu: Veden stejnými pohnutkami jsem koupil Hondu. Má všechno co chcete, ale pozdě jsem si uvědomil tu podmínku ... a mám členitý terén... Kupte si sekačku s co největším průměrem kol. Pojezd je fajn věc, ale s malým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika