Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jde na fotce o trezalku?, je v teto podobe vhodna ke sklizeni?, 10.7.2019
navic jsem se mylil v popisu. neslo o poupata ale o plody, takze kvetina uz prevazne odkvetala.
Jde na fotce o trezalku?, je v teto podobe vhodna ke sklizeni?, 10.7.2019 Obsahuje fotku
ma na listech i jakesi tecky, ale jen na nekterych a pripadaji mi jine nez vzorove, takze nejsem si jist zda jde o trezalku teckovanou. Maji u sklizene trezalkyx prevladat poupata nebo plne rozkvetle kvety? na vzorcich je to cca 50:50. Pry se ma... celý příspěvek >
Jak sklízet plody jalovce?, 13.3.2019
 Na zahrade nam roste jalovec(zrejme chvojka). Jejich plody se pouzivaji jako koreni a maji rovnez lecebne ucinky. dozrava nekolik let. Nejsem si jisty jaky zpusobem ho sklizet. Asi neni vhodne sklidit i nedozrale bobulky. Na druhou stranu... celý příspěvek >
Pohrbeni zaplevelene hliny na dno kompostu, 6.3.2019
porebna je vedet teplota preziti semen:-).  a ta asi uplne na dne kompostu dostatecne vysoka nebude
Pohrbeni zaplevelene hliny na dno kompostu, 6.3.2019
ta semena by vyzrala i rozptylena v cerstve biomase noveho kompostu, nebo se v ni se zkratka upecou horkem? A kolik let ta semena v te hloubce vydrzi cekat?
Pohrbeni zaplevelene hliny na dno kompostu, 6.3.2019
Nektere casti zahonu jsou prorostre plevelem jako kobercem, z casti jde o zabinec ptacinec. Misto pleti jsem svrchnich 5 az 10 cm pudy seskrabl rycem. Dat takovou hlinu na vrsek kompostu, aby v te hline neco pestoval, by znamenalo ze plevel... celý příspěvek >
Prosincový radikální řez mirabelek a thují, 6.12.2018
ano jde o myrobalany. Vetsi strach je o tuje. tam by si nekdo mohl v pripade neuspechu stezovat
Prosincový radikální řez mirabelek a thují, 5.12.2018
Povazujete to za neškodne nebo problematicke pro dalsi fungovani dreviny? (u 4 metrovych tuji by slo o zkraceni o metr-tedy rez do velmi stareho dreva, u mirabelek by byla odstraneno u kazdeho jedince cca 60% koruny- aby kere miri od plotu nikoliv do... celý příspěvek >
Vetrani sklepa, kolisani teploty a vliv na jablka, 5.12.2018
Ve sklepe se mi drzi kolem 7st, pro jablka je lepsi 1 az 5 st. Pokud teplotu snizuji nocnim vetrani, zpravidla klesne, ale po zavreni postupne opet nastava korekce smerem vzhuru. Predpokladam ze kolisani teploty pro delku skladovatelnosti jablem... celý příspěvek >
Zlepší zkrácení stiniciho sousedova smrku jeho odolnost vůči větru?, 5.12.2018
diky. potvrzuje to moji zkusenost.
Kdy letos sklidit mrkev, 22.10.2018
Do kdy doporučujete nechat mrkev v záhoně, přesněji, ma ještě potenciál růstu? S přihlédnutím že po letošním suchém roce je ještě poměrně malá, navíc z části jde o červnový a červencový dosev karotky.(proti tomu jde riziko když zůstává v zemi na... celý příspěvek >
Jak naložit s nedozrálou tykví Oregon, aby se dala i skladovat, 26.9.2018 Obsahuje fotku
Den před mrazem jsem musel sklidit mnoho zcela nedozrálých tykví. mnoho z nich je rozměry někde mezi fotbalovým míčem a jablkem (takže zpravidla ani nedorostlé do finální velikosti). když je dám do pokojové teploty- Mohou se takovéto plody "... celý příspěvek >
Zalozeni pestovani zeleniny v ramci pestitelskych praci v tomto obdobi, 24.9.2018
Prosím o radu co v tuto dobu začít pěstovat na školním pozemku v rámci pěstitelských prací, aby to přineslo rychlý efekt (i když jen v podobě drobného vylepšení kuchyně jako třeba pažitka do polévky). Kazdopadne na co mohu byt v tuto dobu sazeci,... celý příspěvek >
Musky v dome, 17.9.2018
takze neporusena kdoule jim nevadi? slysel jsem nazor ze se navic v domacnosti dale mnozi. kazdopadne je jich tu hodne a jakoby pribyvaly. mame v kuchyni kyblik do kompostu, je priklopeny, ale je poklop dostatecna zabrana aby nevychazela vune?
Musky v dome, 16.9.2018
jak vypudit musky z domu? (vnikly pri suseni svestek) ktere druhy ovoce je lakaji? predpokladam ze kdoule nikoliv..jisty clen domacnosti je hystericky dava do pytliku, aby nelekaly musky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika