Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cerstve vyrobene kompoty na vrchu hnednou a kazi se, 3.9.2018
S kompotovanim tresni ci rybizu a jablek nikdy problem nebyl, ale u polosvestek a blum toto postihne asi vetsinu kompotu vyrobenych par tydnu zpet. Obsah nahore pod vickem nahnedne a je li hneda vrstva vyznamnejsi uz je obsah nejedly. Pokud je... celý příspěvek >
Jak provest vysev redkve do současné vyprahlé půdy v ocekavani deste, 20.8.2018
je neprakticke vysevat v den kdy leje, ale radeji nekolik dnu pred. a prudka zmena v pocasi je uz jista.
Jak provest vysev redkve do současné vyprahlé půdy v ocekavani deste, 20.8.2018
nevadi ze poleju za slunecniho zaru? to by se asi puda spekla: (i kdyz reseni by predstavovalo dat tam na par hodin slunecnik)
Rychla zelena stena - jak na to?, 20.8.2018
Od ulice zahradu oddeluje zed, takže se to po ní může pnout, ale je potřeba, aby zástěna byla ještě vyšší. samozřejmě mohu pro ní vytvořit podpurnou konstrukci. Idealni rychlost rustu by mela odpovidat acokce, ale samozrejme melo by jit od trvalku.V... celý příspěvek >
Jak provest vysev redkve do současné vyprahlé půdy v ocekavani deste, 20.8.2018
z červencového výsevu nic nebylo, ale za tři dny od čtvrtka (nejpozději v pátek) se dají čekat srážky, a tak bych chtěl udělat alespoň menší záhonek ředkve. bezpochyby čím dřív tím lépe, aby se semínka v půdě na déšť a připravila. nad čím váhám: zda... celý příspěvek >
Jak zpracovat blumy u kterych nelze vylupovat pecky, 16.8.2018
...nebot duznina nejde od pecky. Ty lze krom palenky asi jedine cele zavarit (ale na muj vkus to ma velke pecky a malo duzniny)
Optimální parametry zalévání dýni v tomto suchém počasí, 1.8.2018
Zajimave. Čekal jsem důraz na větší intervaly a větší množství- aby voda pronikla hlubší vrstvy kde se déle udrží vlhko. při tak to pravidelném malém množství si kořeny zvyknou, Že vláha je blízko povrchu a rostlina bude na zálivce závislá. jinak... celý příspěvek >
Optimální parametry zalévání dýni v tomto suchém počasí, 1.8.2018
Zajímá mě jaké množství a frekvenci považujete za optimální, když jsou tricitky a vůbec neprší.  Jde o optimální vybalancování z pohledu, aby rostliny definitivně nezastavily růst a současně aby se zbytečně neplýtvalo (Nezbývá mi mnoho... celý příspěvek >
Zloutnuti a usychani listu rajcat v pude s ulezelou mrvou - obrazek, 27.7.2018
cim takovou pudu dopraskat do dobreho stavu slozeni? hnuj tam sel po mnoho letech, pred tim se spis granulovalo nejakym umelym hnojivem
Zloutnuti a usychani listu rajcat v pude s ulezelou mrvou - obrazek, 26.7.2018
to vypada na to druhe "houbove zloutnuti", takze rychla vysadba tech samych je na nic, ale vrazit tam divoke rajce by as nebylo na skodu... Z bakteriálních chorob je nejzávažnější bakteriální vadnutí rajčete způsobené Clavibacter michiganensis... celý příspěvek >
Fotka chcipajici brokolice - diagnoza, 26.7.2018
na to budou as jen postriky, nebo i neco biologickeho? pomohlo tou sucho, nebo nevhodna zelenina v sousedstvi?
Zloutnuti a usychani listu rajcat po pohnojeni, 25.7.2018
...ulezelym hnojem od bylozravcu ve skleniku. K pohnojeni doslo k zime. takze kauzalota neni tak jednoznacna jak se jevi z nadpisu. Jde o prekyseleni pudy? uz jsem tam rozptyloval popel, ale rostlny dale umiraji. vice popela?
Zalévat V této fázi cibuli nebo česnek? (26/6 2018), 26.6.2018
jedna řádka česneku dávno téměř zaschla a lehla(bezpochyby suchem)- cibulky jsou u těchto malé, ale stroužky vyvinuté. zbytek česneku stojí, žloutnutí a zasychání zatím malé ale vypada to jako stagnace. ponechané signální"květové stroužky" se zatím... celý příspěvek >
Na jakou vzdálenost vyjednotit dýně? (mají volný prostor na všechny strany), 1.6.2018
zarez=hnizdo, dira vyplnena hnojem mirne do kopy v niz je podelna prohluben, obklopena nizsim travnikem po kterem se bude plazit
Na jakou vzdálenost vyjednotit dýně? (mají volný prostor na všechny strany), 31.5.2018
na poprvé mi téměř semena nevzešla takže poté jsem docela na husto a vzešlo všechno.  představme si v úrodné prsti vzorový 50 cm dlouhý zářez, ve kterém vedle sebe vzešlo 8 rostlinek. mají možnost se z tohoto zářezu šířit na všechny strany do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika