Příspěvky uživatele - 156.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jedli byste dyne z takove rostliny? (pokroucene listy), 22.9.2016 Obsahuje fotku
Jde o oregon sweet meat. V kompostu se evidentne vyskytla trava na niz byl aplikovan herbicid proti dvoudeloznym rostlinam. Rostliny z nej rostouci jsou vsak velmi bujne a maji mimoradne velke tykve, ovsem pokroucene listy. Mam zkusenost ze na hure... celý příspěvek >
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 30.6.2016
Hruza! Jdu vyhazet cukety z jedne pulky zahrady at mi to tolik nepokazi semena oregon homestedadu. Ten se tu neda sehnat.
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 30.6.2016
To tedy ziram. Tedy kdyz pouziju takove semenko z plodu po vzajemnem opyleni, napestuju jen slahouny a liany???
Krizitelnost cukety s jinym druhem tykve, 29.6.2016
Mam blizko sebe oregon sweet meat a cuketu. Tyto dve dyne patri do ruzneho druhu. Jenze obcas slkycham jobovky, ze dochazi i k mezidruhovemu krizeni??? To bych pak ty cukety radsi prendal v zajmu pouzitelnosti semen.
Zlute listi na jedlem kastanu, 29.6.2016
Dekuji az radu. Ted jsem odtama bohuzel daleko. Listi ale vypada skoro jak po opadani. Tedy kdyz se prirpavek aplikuje pozde tak uz to nepomuze nebo strom jeste obrazi? Jak priapadne zvysit kyselost pudy?
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 31.5.2016
na ktere jste lokalite? ano vzacne nachazim tuzemske slimaky vce sklepe, spanelske vubec. A to srazkove byl kveten nadnormalni, sice spise diky prudsim bourkam, ale bylo jich nekolik a trvalo i souvisle vlhci obdobi.. Kolem prahy jsem spanelaky... celý příspěvek >
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 31.5.2016
Uz jsme meli docela hodne slusnych desti a nevidel jsem je. Zase takove sucho neni. Navic hlemyzdi videt jsou.
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 31.5.2016
Jeste nikde jsem letos nevidel spanelske slimaky a znamy od Ostravy hlasi ze take nic a pritom s nimi mel leta trapeni, stejne tak ja. Snad na ne stacilo jen tech nekolik dni silnejsiho mrazu, nebo na ne prisla epidemie ci parazit? Jake jsou letosni... celý příspěvek >
V ktere fazi predpestovani sesazovat papriky do dvojice, 4.4.2016
Naskytl se mi dotaz od matky, zda se maji male paprikove sazenicky rovnou davat k sobe do dvojic. Kdyz jsem se nad tim zamyslel, vlastne si ani nejsem jisty, nemohu rici k cemu je dobre ze jsou papriky po dvojicich.
Jak vyuzivat plochu s kozlickem behem leta, kdy tam neni?, 4.4.2016
Jake mate zkusenosti v zahonech, ktere byly po sklizni a vysemeneni proryty a vyuzity na pestovani jine zeleniny,  zda se tam na podzim opet objevi? Pokud na te plose pestuji dyne funguje to, ale nevim zda by to slo i treba s korenovou... celý příspěvek >
Červena repa: moznost vysevu v cervenci?, 4.4.2016
Zahony po cesneku a cibuli vzdy pak oseju cernou redkvi, ale ted mne oslovila chut cervene repy a zajima mne zda neni nejak druh cervene repy, ktera by sla vysit az cervenci? (domnivam se ze ani ale vysledek bude ponekud nitkovity) Na sacku, ktery... celý příspěvek >
Cervena repa: kulovita vs kuzelovita, 4.4.2016
Zaujala mne koktejlova chut jeji stavy, ale jeste jsem ji nepestoval. Pozitivni zkusenost mam s repou mrkvoviteho tvaru ale do ruky se mi ted dostala seminka kulovite odrudy. Je mi nimi nejaky dalsi rozdil?
Rozdilni bubaci na plodech oregon sweet meat homestead, 25.12.2015 Obsahuje fotku
Tato semena byla deklarovana jako nesprasena (ale jeden nikdy nevi) DL ma budak jako hokaido HL bobak jako korkova stopka DP bubak tvaru mezikruzi (pruhloubeny) HP bubak tvaru vyrazne prohlubne
Spicky plodu hokaida vykazuji ruznou miru zkrizeni - srovnavaci fotky, 25.12.2015 Obsahuje fotku
Na fotografii se sesti plody rozlisujme od Horni Leva-Stredni az po Dolni Prava: HL-HS-HP-DL-DS-DP. DP ma spicku jako hokaido. DS uz ji ma podezrele sirsi DL ma "korkovou" spicku, ktera vypada jako stopka, nenechte se zmylit HP oproti... celý příspěvek >
Ptacinec zabinec jako zelene hnojivo?, 25.12.2015
Zaciína se nam rozrustat po zahonech zabinec, dokonce i ted v zime pribyvaji jeho opatrne vysadky, nevim zda by se v tomto obdobi dokazal rozsirit. Slysel jsem, ze je idealni a natahnuti dusiku do pudy. Ten dusik se do pudy dostane az na zaklade... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika