Příspěvky uživatele - 189.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikácia jablone, 8.11.2020
Inu nevím, zda si to nepletete se Starkrimsonem. Ten je typický tím, že z horších poloh mívá nazelenalou, ne moc dobrou dužninu. Z dobrých poloh naopak tmavě žlutou. Spartan je typický čistě bílou dužninou...          ... celý příspěvek >
Identifikácia jablone, 8.11.2020
Inu asi není důvod s nemyslet, že to Spartan nebude. Je to opravdu pravděpodobné, nakolik to byla a stále je značně rozšířená odrůda...                          Ing. Fidla
Děkanka robertova, 1.11.2020
Rovněž zdravím Petře. Dle fotky by to Mechelenská být mohla, takto nějak vypadá. Mě zarazila ta konzumní zralost už v půlce října. Tu bych chtěl upozornit na fakt, že poprvé jsem jedl Mechelenskou zralou již v říjnu v předlonském velice teplém roce,... celý příspěvek >
Děkanka robertova, 31.10.2020
Mechelenská v konzumní zralosti už v půlce řijna, v tomto spíše chladnějším roce? To se mi moc nezdá. OK je to z Polabí, ale i tak. Já tady na Opavsku trhal Mechelenské koncem října a ani jeden jediný plod nebyl ke konzumu. Mechelenská je odrůda,... celý příspěvek >
Strýmka, 17.10.2020
Jakožto dlouholetý nadšenec do této odrůdy jsem zajísté jeden z nejpovolanějších, abych se o ní vyjádřil. Strýmka není ani náhodou tak špatná, jak se o ni běžně tvrdí. Z teplých poloh je to kvalitní zimní jablko s bezkonkurenční skladovatelností, s... celý příspěvek >
Jak se postarat o staré jabloně?, 29.4.2020
Inu je to věčná otázka, co to vlastně znamená, že strom snáší řez. Je to otázka hojení rány? Nebo je to spíše otázka reakce na řezový zákrok? Z pohledu hojení ran, je nepochybně tento termín jeden z nejvhodnějších, ne li úplně ten nejlepší. Z pohledu... celý příspěvek >
Jak se postarat o staré jabloně?, 28.4.2020
Ještě se vrátím k tomu, co napsal předchozí pisatel. Tak tedy- podstata úspěšného očetření starého stromu rozhodně nespočívá v odřezání suchých větví, ty tam v podstatě můžete klidně nechat, pro strom jsou neškodné. Zatírat rány latexem rozhdoně... celý příspěvek >
Jak se postarat o staré jabloně?, 28.4.2020
Inu hlavně už do stromu neřežte v tuto dobu a nechte to na zimu, pokud strom nechcete dorazit. Ošetřování starých ovocných stromů je jednoznačně nejtěžší z celé řezové problematiky a osobně nedoporučuji dělat to svépomocí, protože pravděpodobnost že... celý příspěvek >
Stará jabloň s ohromnými jablky, 5.4.2020
Inu jasné Boikovo.Nikoliv Boikovo obrovské, ale Boikovo. Sedí úplně vše, i habitus stromu. Pro tuto odrůdu je typické že nepadá, a i třebas v prosinci, i později zůstává dost plodů na stromě...              ... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 3.3.2020
Děkuji za podporu! Je třeba říci, že názory na termín řezu jsou diametrálně odlišné a to i v rámci odborníků.. Je přitom jasné, že někdo z nich se musí mýlit... Obecně ale platí to, že pokud chci strom řezem posílit a ne oslabit, tak by se zákroky... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 3.3.2020
Ano je možné že každý mluvíme o něčem úplně jiném. Problém ale vidím v tom, že mnoho lidí může to co jste napsal chápat úplně stejně jako já a budou se tím na rozdíl ode mě i řídit! Proto by v příspěvku vždy mělo být jasně zmíněné něco ve stylu, že... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 2.3.2020
Inu reálně je to zcela jinak. Velké zákroky v době kvetení vedou neomylně k brutálnímu oslabení stromu, nejen třešňového.. Takže doporučuju se touto radou vůbec neřídit. Ano, tento termín se běžně doporučuje pro větší řezové zákroky u peckovin, ale z... celý příspěvek >
Jakou broskvoň do vyšších poloh, 31.1.2020
Kamarád má broskvoňový sádek na valachách v 550 metrech. Těžké valašské půdy... Pokud jsou ale odrůdy naštěpené na semenáčích místní kulovačky, tedy slivoni, prospají výrazně lépe, než na broskvoňovém semenáči, kde trpí extrémně nějakou rakovinou... celý příspěvek >
Josephine de Malines, 21.1.2020
S esp.bergamotkou nemám osobní zkušenost, ale co vím, tak není brána jako úplný chuťový Top, na rozdíl od esp.máslovky. Na druhou stranu všechny tyto staré odrůdy mají své chuťové kvality. Hájenka je typ hodně sladké hrušky, chuťová pecka, mimochodem... celý příspěvek >
Josephine de Malines, 20.1.2020
Inu zkusit tam můžete v podstatě cokoliv, klidně i takové teplotně náročné věci jako třeba Děkanka zimní. Z těch starých známých chuťovek bych doporučil Hájenku, Esperenovu máslovku, tedy nikoliv bergamtoku a třeba Koporečku. Kolmarskou zlatou asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika