Příspěvky uživatele - 8.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Resista nebo Rosela, 6.8.2013
S názorem na Rezistu souhlasím, ale rozhodně bych ji neházel do jednoho pytle s Rozelou. To je výborná odrůda, která se pravidelně vyskytuje na předních příčkách degustací.
Kdo mi užral pupeny?, 31.7.2013
Problém je, že cizí zásah je vyloučen. Ledaže by se ukázalo, že jsem náměsíčný a zahrádkařím v noci.
Sklon sekaného pozemku, 31.7.2013
Pokud znáte převýšení pozemku, potom podíl převýšení / vzdálenost je sinus hledaného úhlu. Pokud převýšení neznáte, můžete si ho změřit šlaufkou. Pokud nemáte šlaufku, pak by to šlo přes katastrální mapu: vzdálenost dvou míst v katastru / vzdálenost... celý příspěvek >
Kdo mi užral pupeny?, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Dnes jsem našel pod jedním jabloňovým stromkem užrané téměř všechny vrcholy letorostů. Poradí někdo, kdo to způsobil? V prostředním vrcholku na fotce je vidět zámotek s pavoukem, ale to s tím nemusí souviset.
Jen si tak trochu postěžovat, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Také se mi to objevilo na několika rostlinách, které mám v nízkém hrůbku u domu. Trochu tam zápasí s vodou, asi se jim přehřívají kořeny a jde na ně teplo ze zdi.
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Ty rady neplatí univerzálně. Když jsem zkoušel pěstovat nakládačky na síti, úroda nestála ani za zmínku.
Jakou půdopokryvnou rostlinu do psí zahrady, 30.7.2013
Obávám se, že kde se neudrží tráva, neudrží se nic. Můžete zkusit zátěžový trávník s velkým podílem jílku.
Nemoc rajčete?, 30.7.2013
Ano, může. Pokud máte napadeno hodně listů, případně i stonky, raději to stříkněte.
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Na druhou stranu existuje diagnóza fóbie ze sítí. Nechtěl bych si ze zahrady udělat stan.
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Akce střecha - tím myslíte zelenou střechu? Hodily by se mi totiž zkušenosti. P.S. Mimi stále vzdoruje?
Rajčata - zkroucené listy, choroba, nedostatek živin?, 30.7.2013
To se tu řeší každou chvíli. Je to neškodná rekce na několik různých příčin, zejména přehnojení dusíkem, změny teplot, náhlé odstranění většího množství zelené hmoty (zálistků), atd.
Nemoc rajčete?, 30.7.2013
Mohla by. Na to by byla opět doplňující otázka, zda uprostřed skvrn vidíte černé plodničky. Začalo to jako drobné ohraničené skvrnky? Ona by to nakonec mohla být i alternariová skvrnitost. Tyto debaty jsou víceméně zbytečné, protože když to... celý příspěvek >
Miscanthus (Sioux), 29.7.2013
Přímo tuto odrůdu ne, ale předpokládám, že nebude mít moc odlišné nároky od ostatních ozdobnic. Měl jsem Gracillimus, ale bohužel mi loni zmrznul.
Nemoc rajčete?, 29.7.2013
Mohla by to být i plíseň. Jsou na spodní straně listů na okrajích skvrn bělavé povlaky?
Miscanthus (Sioux), 29.7.2013
Já myslím, že to může být ona. Nemá moc těžkou půdu? Dobře roste v písku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika