Příspěvky uživatele - 253.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký druh traviny?, 5.4.2013 Obsahuje fotku
Ahoj,  potřebuji opravit trávník na nové (staré) zahradě, je opravdu nějaký rozdíl v druhu zahradních trav, nebo je to fuk? Pokud ano, poradíte mi prosím jaký zvolit? Jedná se o místo mezi stromy (ovocné, docela prořezané), a je velmi... celý příspěvek >
Jak se zbavit mechu, 5.4.2013
Třeba proto, že nechci mít na zahradě bažinu! Zkuste každý den projít po mechu, určitě tam budete mít bažinu!
Jak na kosy v jahodách, 4.4.2013
Jo, ohlídá, když je zrovna na hlídce u jahod. Jenže naše kočka hlídkuje za domem, před domem, v lese, u sousedů (celkem asi deseti)... A tam všude navíc hlídkuje jen tehdy, když se zrovna nerozvaluje na skříni!
Co nejrychlejší porost, 4.4.2013
Taky mě hned napadlo rdesno :-)
Čo nové pestovať?, 4.4.2013
Jestli Vám kiwi 5 let nekvetla, vykopejte jí a kupte si jinou, to je velmi vděčná rostlina, plodí velmi spolehlivě šíleně dobré plody. Dařilo by se u vás určitě i fíkům (kupujte ale jen od českých pěstitelů), jediné co je potřeba je na zimu svázat a... celý příspěvek >
Je pozdě na vysetí lilku, 2.4.2013
No Mirku, když to říkáte Vy, zkusím to. Teploučko, no uvidíme, doma míváme většinou mezi 17 a 20 stupni, někdy i míň, jsou ale přímo nad topením, takže když topíme, tepla mají až až. Jak se zdá, paprikám to svědčí a těm dvěma lilkům co přežily taky,... celý příspěvek >
Je pozdě na vysetí lilku, 2.4.2013
hmmm, tak já asi zůstanu u těch co mám a třeba budou nějakou sazenici prodávat na trhu. Nechce se mi s něčím mořit aby to ani nenarostlo. :-/ škoda. Ale děkuji za radu.
Stará jabloň - jak stříhat, 25.3.2013
Tady jde ale o to, pane Vladislave, že ten strom by utrpěl takový šok, že by to, dle mého názoru, na 100% nepřežil. Navíc tak obrovská rána? Netroufla bych si asi ani u vrby. Nevím, také se mi Váš příspěvek zdá jako takový zvláštní druh... celý příspěvek >
Vykotlaná hrušeň, 11.3.2013
Děkuji za všechny rady, o víkendu to tedy vydlabu jak jen to půjde, zvážím i tu díru ve spodní části a nahoru dám jako stříšku ptačí budku. Bude to účelné, pěkné a potřebné. Díky moc. Teď už mi jako bonus zbývá jen to, aby plodila, loni jsme... celý příspěvek >
Vykotlaná hrušeň, 11.3.2013
No právě, je evidentní, že to byly původně dvě větve, původní majitelé jednu uřízli (nebo dokonce ulomili), ta začala odhnívat a vykotlala tam díru. Je to tedy v tom V mezi větví a kmenem. Taky se trochu bojím aby to na nás nepadlo, uříznout jí ale... celý příspěvek >
Slimáci a kachny, 8.3.2013
Ne, nesežere, na jaře je samozřejmě zelené zajímá a tak jsou na malém pozemku schopní obrat třeba narcisy, pokud je pozemek velký, zůstanou u trávy. V podstatě je zajímá vyhradně hmyz se slimáky. Zahradu nezničí vůbec - nehrabou. A vejce snáší skoro... celý příspěvek >
Co patří a co ne do kompostu, 8.3.2013
Kompostováním se monilie zcela zničí, samozřejmě ale pouze za předpokladu, že dojde k úplnému zkompostování a nezbudou tam kousky jablek. V hlíně se totiž monilie nemá jak udržet...
Jakou odrudu jahod na balkon?, 5.3.2013
Rozhodně bych se také poptala, opravdu se snadno množí. Já se loni stěhovala do domu, tak nemohu nabídnout, dokonce jsem ještě nějaké sháněla - potvrzuji tím, že se po známých seženou snadno. Chtěla jsem je koupit, na rostlinkách ani semínkách nikdy... celý příspěvek >
Jakou odrudu jahod na balkon?, 4.3.2013
Mě se na balkoně bezkonkurenčně nejvíc osvědčily měsíční jahůdky v samozavlažovacích truhlících (doporučuji kvůli dešti ty s ochranou proti přelití). Narostou nádherné rostliny které plodí od jara až do mrazů. Měla jsem je i jako dekoraci, vážně... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat?, 25.2.2013
Však ano, plné slunce je ale ok, maximálně polostín. Nemají rády stín. Jižní strana je tedy ideál! Ať se jim daří.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika