Příspěvky uživatele - 253.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou popínavku vybrat?, 22.2.2013
No, vzhledem k stínu bych volila spíš popínavou hortenzii, když se jí daří, roste poměrně rychle, nebo břečťan. Ostatní Vám, obávám se, bude vyholovat a snažit se dostat za sluncem.
Přesazování paprik a pěstování dýně, 22.2.2013
a je, to abych šla dneska dřív domu... :-) Díky
Přesazování paprik a pěstování dýně, 21.2.2013
Aha, super! A kdy je mám prvně přepíchnout, mají už mít pravý list?
Papriky - klíčivost semen, 8.2.2013 Obsahuje fotku
:-) Tak to jsme seli v sobotu spolu. Taky jsem byla překvapená tou rychlostí. Tady jsou fotky ze včerejška. Asi bylo 2.2. nějaký spšl datum :-)
Pomáhá lunární kalendář?, 8.2.2013
V tom případě tam máte chybu. Já nemám meteostanici, ale mám kachny a ty mě dneska vzbudili jen těsně po sedmé :-)
Papriky - klíčivost semen, 7.2.2013
Já používám folii od Malapy, ale na vodu pro kachny :-) funguje skvěle! No, myslím, že by to šlo použít. Já mám papriky nad topení, tzn. teplo od spoda (25) a super, 2.2. jsem sela, dnes se už část zvedá.
Zelenina na poli, 5.2.2013
Rozhodně souhlasím.
Smutnice, 1.2.2013
Myslím okolo kytky, jen do vzduchu, ne do květináče... 
Uskladnění usušeného ovoce, 1.2.2013
Pozorovala v nějakém dokumentu (už je to ale dlouho). Bohužel to nemohu ověřit kvůli mému již zmíněnému odporu k tomu stroji (takže ho nemám). Budu vděčná pokud to někdo zkusí. Pochybuji ale, že to změní můj názor, mám k němu spoustu dalších... celý příspěvek >
Slimáci, 1.2.2013
Mohu snad odpovědět jen to, že husa má obvykle cca 7 kg, kachna do 2 kg, mají tedy víc jak 3x menší výkaly...
Kdy zasít semena?, 1.2.2013
Přesně!
Uskladnění usušeného ovoce, 1.2.2013
Přesně, to mě naučila mamka a je to naprosto spolehlivé! :-) U mě ale většinou zabírají i jiné - hezčí nádoby k tomu určené.
Uskladnění usušeného ovoce, 1.2.2013
No, jasně, moli ani nic jiného to nepřežije. Pak můžete ovoce klidně vyhodit protože jediné co v něm zůstane je chuť, a máte po problému. Jen pro vysvětlení - naprosto nesnášim mikrovlnky a nedovedu si vysvětlit jak je někdo může stále používat,... celý příspěvek >
Smutnice, 1.2.2013
Nepomohl by klasický raid, stříknout ho tam třeba každé ráno a večer?
Pomáhá lunární kalendář?, 1.2.2013
Zdravím, stále čtu o pěstování dle lunárního kalendáře, tak by mě zajímalo jakou s tím máte zkušenost? Je to k něčemu, pozorovali jste nějaký rozdíl? Pokud ano, dle jakého se řídíte, zjistila jsem totiž, že jich je spousta a rozhodně se tak docela... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika