Příspěvky uživatele - 253.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jste také fandové do bylinek?, 31.1.2013
Tak jen doplním k těm již zmíněným Santolinu a pro mě loni nově objevenou a neuvěřitelně milovanou ananasovou šalvěj - opravdu bych vůni téměř zaměnila s ananasem, vynikající je nasekaná na ovocném či zeleninovém salátu, ale bezkonkurenční na dýňou... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 31.1.2013
Jak už jsem psala, santolína je vynikající na bylinkové máslo, zmíněné ryby ale i k zelenině. Každému ale voní na něco jiného.
Jste také fandové do bylinek?, 31.1.2013
7. na to koukam jak z jara, nic mi to neříká což mě znervozňuje! :-) 8. rozmarýn 9. zřejmě levandule
Jste také fandové do bylinek?, 31.1.2013
1 a 2 máte bez chyby, 3 je podle mě santolina (kvete to takovejma rozkošnejma žlutejma kuličkama cca 1 cm velkýma?), úžasná nedoceněná bylinka, zkuste třeba bylinkové máslo, nebo na rybu. navíc ty květy, nádhera!, 4 asi saturejka, možná i tymián, na... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 31.1.2013
U majoránky je pravidelné zastřihování ještě důležitější než u ostatních bylinek, pokud ji seříznete na krátko, hned vám obrazí a sklidíte jí několikrát za rok, pokud ne, hned vám vykvete a je konec. ps. sušená majoránka má mnohem výraznější vůni... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek? - kašel, 31.1.2013
Není to sice na pěstování v bytě, můžete se ale vydat na louku na diviznu. Já to tedy ještě nezkoušela ale četla jsem tenhle návod: Každý den otrhat nové květy, dát do sklenice, zasypat cukrem a nechat na slunci po dobu sklizně, udělá se prý med... celý příspěvek >
Slimáci, 14.1.2013
Celé léto chodím po zahradě bosa a nic si domů nenosím dokonce ani když jdu v botech. Nejsem si jistá, jestli si okrasnou zahrádku s pár kačkama nepletete s kachní farmou...
Batáty, 8.1.2013
:-) vy pěstujete taky všechno. Dříve jsem četla, že je to nádherná popínavá rostlina, všechny fotky který jsem našla ale ukazují na to, že se válí po zemi a rozhodně se nesnaží někam vyšplhat, jak je to? Chtěla jsem jí totiž k oblouku kolem... celý příspěvek >
Batáty, 8.1.2013
No, také je chci letos zkusit. Dle vyhledaných návodů je zkusím zasadit do květináče v březnu a po zmrzlých ven. Sehnat se dají v tescu, tam ale mají myslím jen ty oranžové, mě víc chutnají ty růžové, ty jsem kupovala v sapě (vietnamská... celý příspěvek >
Paprika na záhon (polní), 3.1.2013
Ahoj, chtěla bych poprvé zkusit pěstovat i papriku, mohl by mi prosím někdo nějakou doporučit? Jsme v Praze, takže celkem teplo, na pozemku moc nefouká. Mám zájem jen o sladké(myslím tím ne pálivé, to už si dám radši nějakou fakt dobrou chilli) a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika