Příspěvky uživatele - 148.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zasít semena?, 29.1.2013
Také se chystám udělat vlastní sazenice. Skleník nemáme, chtěl bych zkusit polní variantu. Žiji cca 600 m.n.m.. Mám ještě počkat?
Čerpadlo Sigma, 29.1.2013
Mám typ 32-90 2°
Čerpadlo Sigma, 29.1.2013
Ahoj, chystám se řešit záložní vodárnu čerpadlo + motor + deska. Budu dávat novou spojku, zajímá mě rozdíl mezi klasickou spojkou a ten novější typem LKR v praxi, jestli má cenu do toho investovat. Rozdíl je cca 500 Kč. Dále mě zajímá, zda se dá na... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 19.1.2013
10 litru normální? Měla by to být asi 150l, k čemu je pak tak velká nádrž, když tedy dá jako malá?
Čerpadlo Sigma, 19.1.2013
Vyměnil jsem jsem gumičku u přisávacího ventilu, ale výsledek je stejný 10 litrů vody na jedno sepnutí. Ten ventil musí pro vždy povolený, aby přisával? Nebo je to jen na jednorázové "připuštění" vzduchu?
Čerpadlo Sigma, 17.1.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak mám ještě jeden problém, vodárna mi spíná často. Mám tento tip barelu (není moje foto). Nevím kolik má nádrž litru, tipuji kolem 100l. Na jedno sepnutí jsem natočil ani ne 3/4 kbelíku. Dle návodu na internetu jsem povolil kohout a... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 15.1.2013
Děkuji, ale má hrubá síla byla rychlejší než reakce, je to uhlík, takže praskl a bylo. Stějně jsem ho chtěl vyměnit. Tak alespoň dvě rady pro ostatní, buď tedy rozťuknout nebo opatrně vydloubnout, ale zde musí být člověk šikovný, aby nezničil závit... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 14.1.2013
Dobrý den, poradí mi někdo, jak vyndat kluzné pouzdro z čerpadla sigma sva dvoustupňového? Hřídel mám demontovanou.
Vydatná lokální líheň klíšťat, 20.9.2012
To byste se divili jsem celá pokousaná od klošů mám kousance i po těle jak po mě rejdili dostala jsem se asi do nějakého hnízda jak jsem prolézala houštinami.oklepávala jsem se a doma mi pomáhali to vybrat z vlasů a teď po 2dnech mě to svědí pálí... celý příspěvek >
Dotaz k chovu kozy domácí, 19.4.2012
takze koze domaci staci k vyzive seno a voda jinak chleba nebo nic a staci ji k tomu pastva za ano???
Andělské zvony, 10.3.2012
Kdy se vysévají semena letního durmanu?Už teď v březnu?
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 1.6.2010
Poraďte, prosím, jak mám stříhat vistárii? Loni poprvé kvetla - měla jeden květ, zaradovala jsem se, že příští rok už to bude dobré. Letos nasadila také jenom jeden květ. Loni jsem ji ostříhala asi moc - nové výhony tak na 4 očka. Jak by to mělo být... celý příspěvek >
Mravenci v zahrade, 5.5.2010
Ahoj, nechci se dohadovat, mravenci v trávě mi také nevadí, ale i mě sežrali zeleninu ve skleníku a to už mi dost vadí, takže také hledám způsob, jak je zlikvidovat, aniž bych poničila již zasazenou zeleninu. Mimochodem jim chutná vše. Lenka
Border terier, 2.5.2010
Zajímalo by mě jestli ten dotyčný člověk co napsal, že border terier není na nic jiného než na lov se s tímto pejskem alespoň setkal. Já o tom silně pochybuji. Něco takového může napsat snad jen hlupák. Sám mám borderku a že by to byl krvelačný pes... celý příspěvek >
Banánové jablko, 30.11.2009
Mám na zahradě banánové zimní ještě po dědečkovi (je mi 66, takže to je už hodně starý strom). Na vzhled nic moc, že by chutnaly po banánech mi také nepřipadá, ale chuť mají dokonalou - málokterá odrůda se jim vyrovná. Ty supermarketové odrůdy mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika