Příspěvky uživatele - 148.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
Děkuji moc všem, takže zakoupit vysavač a pískovou filtraci... no k levnému bazénu dost drahá údržba... díky Jitka
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
děkuji za reakci, ale o tom že používám děti k výření vody tu nikdo nepsal! ani já! Jitka
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
děkuji moc, také se mi zdá že to musí být bezpečné :-) jinak by to snad ani nemohly prodávat... díky Jitka
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
Dobrý den, může mi prosím někdo poradit? Máme bazén jen nafukovací a s ním zakoupenou kartušovou filtraci. V návodu píšou zákaz koupání při puštěné filtraci... ale když nikdo vodu nevíří, není schopna filtace nabrat nečistoty :-( Vůbec nevím co s... celý příspěvek >
Slez maursky, 14.5.2009
prosím vas, poradte mne kdy je vhodny cas zasazet sled maursky
Pěstování melounů v Praze, 10.1.2009
Dobrý den, měl bych otázku týkající se hnojení... mám kvalitní koňský hnůj a nevím přěsné dávkování, může mi někdo prosím poradit kolik zhruba hnoje na jeden m2 ? Děkuji za odpověd... Martin
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika