Příspěvky uživatele - 165.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejlepší sekačka na trhu, 28.8.2011
Sekačku od Bédi si určitě nekoupím.   Tam ať nakupují ti co mají černé brýle na očích.    Neříkám, že je tam všechno špatné, ale až zlevní tak o 30% tak bude cena odpovídat kvalitě. Od Husqarny také nic nechci. Vysoké ceny... celý příspěvek >
Přehnojené slivoně slepičincemi?, 6.6.2011
díky pane Miloši za reakci, myslel jsem si téměř to samé, stromky mi dělají radost, rostou téměř před očima, až mám "hrůzu",že budu dělat šitův řez, ale zatím to ponechám přírodě, zřejmě letos je na růst dobré počasí.Dělal jsem si legraci před 14-ti... celý příspěvek >
Motor Honda GXV 620V, 29.5.2011
Díky za reakci, motor funguje jak má, jen občas při startu, když je motor ještě studený, tak střelí do výfuku, ale pak už je vše v pořádku. Máte pravdu s tím, že motor opravdu neběží nikdy na plný výkon, zkusím prohodit ty svíčky a když to nepomůže,... celý příspěvek >
Motor Honda GXV 620V, 28.5.2011
Motor má jeden karburátor. Olej to nežere, jezdím s tím a žádný úbytek jsem nezaregistroval. S tím předstihem máte pravdu, nastavuje se tam pouze odtrh jak říkáte, možná by to mohlo byt tím? Ze zkušenosti dalšího motoru co jsem opravoval vím, že když... celý příspěvek >
Kristalon start kristalon plod a kvet, 22.4.2011
Petunie ze semínek pokvetou minimálně tak jako koupené v zahradnictví. Jen je to velká piplačka, semínka jsou drobná a počáteční růst pomalý. Chce to hodně světla, kyselejší půdu a hnojivo ze železem. Pokud používáte kristalony, použijte občas herba... celý příspěvek >
Kvas jablek, 5.6.2010
tak mi vyteklo 21 litru 54%... jsem spokojený...
Drobné jehličnany do skalky, 4.6.2010
Zdravím, ono je toho asi celkem dost a záleží, co se komu líbí. Pozor na "minijehličnany" v některých prodejních řetězcích, jsou to jen malé sazeničky, které časem narostou do velkých rozměrů, ale i ty se dají střihem nějak udržet, takto... celý příspěvek >
Wistaria, 1.6.2010
U tyhle popinavky muze byt problem s kvetenim zpusobenej i nevhodnym vedenim rostliny - rostlina kvete predevsim na vodorovnych vetvich(rovnobeznych s povrchem zemskym) Pokud nema vhodnou konstrukci (pergolu, okap a pod) nemusi byt zrovna jednoduche... celý příspěvek >
Množení tújí, 24.5.2010
O množení thújí - z řízků tu už bylo dost psáno, dejte si do vyhledavače na levé straně thuje a uvidíte, co Vám to najde.
Lignohumát, 21.5.2010
Na zahrádkách, kde se používá kompost a rašelinové substráty, je použití lignohumátu jen vyhozenin peněz. Své místo má na půdách chudých na humus. Tam se jeho aplikace vyplatí.
Ćím dezinfikovat rybníček, 17.5.2010
A co zkusit malach.zeleň? Ta by rybám taky neměla ublížit. Já ji nakonec použila, když jsem měla plíseň na mladých rybkách, některé tedy nevydržely, ale u dalších nakonec zmizela.
Opravdu mini jezírko, 22.4.2010
Zdravím, pokud jde jen o takové oživení místa, lze použít i takový ten zednický kbelík - maltovník, stojí asi 240kč, mají různé velikosti... Zapustila jsem ho pod úroveň terénu a pak kolem dokola poskládala na sebe 2 vrstvy kamenů /jako kolem... celý příspěvek >
Hádanka pro pěstitele dřevin, 22.4.2010
Chápu-li to správně, takto krása vynikne především z jara, kdy jsou ostříhány větvičky a mladé jehličí vypučí, přes léto vyraší větvičky do stran a na jaře je zase ostříháte. Pokud bych si s tím tedy pohrála, mohl by se docílit tvar spirály, já tedy... celý příspěvek >
Živý plot ze smrků, 21.4.2010
Já se tímto přidávám k panu Josefovi, však zlikvidovat to můžete vždycky, pokud to bude nutné. My máme také živý plot - 2m, 1x ročné sestříhaný a je to v pohodě... Ale podobný případ jako u Vás jsem viděla loni, tedy cca 12m vysoké smrky v řadě... celý příspěvek >
Rezavění borovic, 16.4.2010
Zdravím, hořká sůl se dá sehnat ve většině zahradnických center, asi i v některých zahradnictvích, nebo si to zadejte na netu a objednejte, ale poštovné to prodraží. Vemte raději ve formě tekuté a pak aplikujte postřikem na jehličí.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika