Drobné jehličnany do skalky



Matušková - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (107) - 165.33 (?)
4.6.2010 8:14

Zdravím, ono je toho asi celkem dost a záleží, co se komu líbí. Pozor na "minijehličnany" v některých prodejních řetězcích, jsou to jen malé sazeničky, které časem narostou do velkých rozměrů, ale i ty se dají střihem nějak udržet, takto jsme kdysi naletěli i my. Ale vhodné jsou různé roub.čarověníky, já vybírám z nabídk.seznamů, kde jsou uvedeny i rozměry /po 10letech,.../ např. pan Šenkeřík, či pan M.Skalský, ceny nejsou nejhorší, stromečky pěkné a hlavně uvádějí vzhled,... přesný název, takže se to dá vyhledat i na netu...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Clarkia - (8) - 72.101 (?), 2.6.2010 17:52, zobrazeno: 10591x
Zdravím Vás. Můžete mi prosím poradit nějaké jehličnany vhodné do skalky, i zakrslé. Potřebují tak 5-8 druhů. A kdyžtak prosím napište, které jsou ty zakrslé. Velmi děkuji za pomoc. :-)
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Matušková - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (107) - 165.33 (?), 4.6.2010 8:14

Zdravím, ono je toho asi celkem dost a záleží, co se komu líbí. Pozor na "minijehličnany" v některých prodejních řetězcích, jsou to jen malé sazeničky, které časem narostou do velkých rozměrů, ale i ty se dají střihem nějak udržet, takto jsme kdysi naletěli i my. Ale vhodné jsou různé roub.čarověníky, já vybírám z nabídk.seznamů, kde jsou uvedeny i rozměry /po 10letech,.../ např. pan Šenkeřík, či pan M.Skalský, ceny nejsou nejhorší, stromečky pěkné a hlavně uvádějí vzhled,... přesný název, takže se to dá vyhledat i na netu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika