Příspěvky uživatele - 191.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat Amaryllis?, 24.10.2011
Děkuju
Jak pěstovat Amaryllis?, 23.10.2011
Tak to jsem opravdu netušila, že mnou objednané kytičky nejsou Amarillysy. Pokojovým rostlinám totiž vůbec nerozumím.Mockrát Vám děkuju za upřenění.  Ještě mi prosím poraďte, jestli mám ty cibule bo zasazení zalít nebo ne.
Jak pěstovat Amaryllis?, 23.10.2011
Nevím, proč tak slovíčkaříte. Zrovna tenhle odstavec jsem četla několikrát a stejně jsem z něj nepochopila, jesli mám cibulku zasadit hned nebo až v tom lednu. Taky jsem nepochopila, jestli ji mám po zasazení zalít.
Jak pěstovat Amaryllis?, 23.10.2011
Ano, tady jsem si to pročítala, ale stále mi není jasné, jestli tu cibuly, která mi přjde, můžu zasadit hned. Případně jak ji před zasazením uskladnit.
Jak pěstovat Amaryllis?, 22.10.2011
Objednala jsem si 2 cibule Amaryllis (minerva a Gracilis), ale nějak si nejsem jistá s jejich pěstováním. Třeba kdy mám zasadit cibule do hlíny? A mám je rovnou zalít? Kam je umístit?...
Druh Clematisu, 16.9.2011 Obsahuje fotku
Poznáte, o jaký druh Clematisu se jedná?
Co se mi to stalo s Jostou a s rybízem?, 16.9.2011 Obsahuje fotku
Nevíte co se mi to stalo s Jostou a s rybízem? Dá se s tím něco dělat?
Thuje z Obi a Baumaxu, 17.4.2011
Ty jsi teda guru Ferdo.TZo ti povím.Neděláš náhodou v Baumaxu? :D Dnes 17.04. Baumax Mladá Boleslav Thuje "Brabant" za 77,-Kč.Výška tak 60 cm.Spíš s balem dohromady. Kořenový bal dokonale vysušený v sítˇovině.Thujka byla zelená.Pochopitelně.Nebudou... celý příspěvek >
Pokojovou rostlinu nenáročnou na světlo, 10.4.2011
Stínomilná je jednoznačně Spathiphyllum.Pokud má příliš světla tak se ji vyloženě nedaří. Také běžně kvete bílými vonnými květy.
Česnek Therador, 6.4.2011
To nemusí být odrůdou.My sázíme český česnek každý rok a letos poprvé výpadek už teď na jaře.Vůbec nevíme čím to je.Narašené rostliny zažloutlé a stroužky uhnilé.Nikdy jsme se s tím v takovéto podobě nesetkali.Česnek děláme už mnoho let... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 3.4.2011
Předně musí mít velikostně odpovídající a nerozpadlý kořenový bal.(předpokládám, že nejsou v kontejneru.) První rok hlavně vydatně zalévat.Jinak Vás upozorňuji, že pokud je máte na živý plot, tak je saďte tak, aby se dotýkaly svými větvemi a mezi... celý příspěvek >
Dotaz na zimolez, umístění, 20.3.2011
Doporučuji třeba Amelanchier (Muchovník). Jinak by tam na tom plotě mohla být liána Schizandra chinensis (Klanopraška čínská) Té by nevadil i ten vzrostlý smrk.Schizandra je tonizéra, léčivka.Viz. internet.
Japonsky topol, 11.3.2011
Jestli vám mohu poradit, je lepší nechat řízky prokořenit nejprve v kontejnerech (květináče) a poté už s balem sázet na plochu.Rostlina se mnohem rychleji ujímá.Stimulátor není potřeba.Kdyby všechny řízky zakořeňovaly jako topolové, tak by to bylo... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 5.3.2011
Pokud je slunečno a nefouká příliš studený vítr, teplota vzduchu na slunci je minimálně cca 11 stupňů tak včely vylétnou.I třeba v prosinci, pokud se takto třeba na chvilku oteplí.Záleží na nadmořské výšce.Pokud vykvetou lísky, tak je to jasný znak... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 5.3.2011
Žádný zákon na to není, ale pokud to lze, dejte co nejdál od lidí, protože se jich někdy až hystericky bojí.Včelař
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika