Příspěvky uživatele - 236.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy přesadit broskvoň, 25.8.2009
Děkuji za radu, snad se to podaří! Mirda
Co je to za revu?, 12.8.2009
Typl bych to na Prim...
Prosím, je to choroba nebo škůdce, 30.7.2009
Omytím myslíte, důkladné postříkání?U mě se plíseň také objevila a postříkal jsem to také Kuprikolem, ale na vaší radu pořídím asi ještě neco jiného. Jak poznám jestli jsou už zasaženy plody, myslím tím první příznaky.A po postřiku jak poznám že... celý příspěvek >
Postřik na plíseň révovou, 29.7.2009
Ano, je pravda že u Primu to bylo hlavně na mladých listech. Děkuji za rady
Copak je to za odrůdu?, 24.7.2009
Ne, ne na list jsem nehnojil.Hnojim granulovaným hnojivem a tet jsem pořídil ještě nejaky hnojivo jako zálivku, píšou hnojit třikrát do měsíce.Ale jak říká Bred asi to bude normální, brácha je tam má taky, ale né v takové míře
Řez na čípek nebo na tažeň, 22.7.2009
Dobrý den. Měl bych dotaz, prosím o radu která z těchto odrůd je vhodná na řez na krátké čípky a která je vhodnější na řez na delší tažně.Mě osobně by, co se růstu a umístění týče vyhovovaly spíš ty čípky.Mám představu o kmeni a čtyřech stálých... celý příspěvek >
Mulčovací kůra u ovocných stromů, 16.4.2009
Zdravím všechny. Jsem začátečník, chci se zeptat, jestli je dobré k ovocným stromům dávat mulčovací kůru jako k okrasným dřevinám? Děkuji Mirda
dolmar 100, 25.3.2009
Dobrý den, zdědil jsem pilu Dolmar 100, bohužel nejde nastartovat a ani nevím kdy naposledy běžela. -vyplatí se takovouto pilu ještě dávat do servisu, -jsou na ni ještě náhradní díly, -kdy se přestala vyrábět díky Pavel
Cypřišovec leylandův , 8.8.2008
Dobrý den, prosím Vás o radu. Před dvěma měsíci jsme zakoupili 300 stromků Cypřišovec leylandův cca 70cm vysokých. Z rodinných důvodů nebylo možné stromky nasázek a ty zůstaly po celou dobu v místnosti 18x9 m. Byli pravidelně zalévány,... celý příspěvek >
zátiší, 6.10.2007
Poraďte prosím,jaký strom zasadit na zahradu abych si pod něj na stará kolena v důchodu (za 20let) mohl sednout na lavičku a koukat do větví a... celý příspěvek >
solarni odpuzovac krtku, 29.8.2007
Koupil jsem 2 ks solárních odpuzovačů krtků v TV products. Po asi 3 týdnech si myslím, že je to nejen pro srandu králíkům, ale hlavně těm krtkům. Dělají si krtiny vesele v nejbližší blízkosti "bzikajících hříbečků". Rád bych věděl, zda jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika