Příspěvky uživatele - 174.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popel na zahradu?, 13.4.2012
Dle mých zkušeností je dřevěný popel jako hnojivo ideální použít s kompostem. vyrovná kyselé pH kompostu a doplní draslík a ostatní minerály. Libor
Špatny amarilis, 1.3.2012
Asi moc zaléváte nebo je na něj zima. Stonek odříznout, zalévat méně. Na plíseň lze použít fungicid, popř, posypat práškovou sírou.
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 27.2.2012
Taky jsem to tak dělal, sice jenom cca 200 m2,ale byla to stvrdlá uježděná země, takže dost šílená práce. Musel jsem zem před rýčem rozrušit krumpáčem. Libor
Bobkovišeň, omrznutí listů, 22.2.2012
Já jsem bohužel bobkovišeň letos nezakryl a je celá hnědá, tak to snad odnesly jen listy. Libor
Realizace aneb co nejdřív, 16.2.2012
Já bych si s tím nedělal takový problémy. Pokud budete mít normální trávník, tak jednou za rok přejetí autem vydrží. Stejně jako vy mám na zahradě dřevo a pokud člověk nejde po trávě když je zrovna podmočená zem, tak to trávník ustojí. Pásy ze... celý příspěvek >
Okyseleni pudy siranem amonnym, 16.2.2012
Pánové vedete tady ryze akademické diskuze. Jako chemik z praxe bych doporučil experiment-vzít určité množství půdy, přidat síran amonný-nejlépe rozpuštěný, promíchat a po určité době změřit pH.To ce se totiž nedá odhadnout je pufrační kapacita... celý příspěvek >
Hloh - s jakým rozestupem sázet?, 25.1.2012
Mám kombinaci červenolisté odrůdy a žlutolisté odrůdy. Vzdálenost zhruba 1,2 m od sebe. Libor
Hloh - s jakým rozestupem sázet?, 24.1.2012
Doporučil bych tavolu (tavoal kalinolistá), na zahradě mám vysázený cca 20 m živý plot z tavol a po 2 letech má zhruba 180 cm. A to tavoly stříhám 2x ročně.  Tavoly jsou nenáročné keře a vzhledem k barevným listům docela dekorativní. Libor
Doporučte sekačku na cca 300m2, 16.12.2011
Mám Alko 46 BR Silver Comfort, sekám s ní 3 sezonu cca 1400 m2 a to většinou mulčuji a zatím se nevyskytl žádný problém (zahradu mám ve svahu). Funguje dobře i sběr do koše.  Libor
Jaké vápno do kompostu?, 11.11.2011
Já osobně vápno do kompostu nedávám. Míchám ho s dřevěným popelem, ale až do kompostu, který je téměř hotový. Jinak kompostuju většinu organického odpadu. Pro urychlení používám močovinu, která se mi osvědčila.
Vysávání popela z krbu, 24.10.2011
Já používám starý vysavač (Eta neptun) a zatím funguje. Nevysávám ale beěžný popel, pouze cca 1xměsíčně při čištění kamen a výměníku.
Rucni nuzky Bahco, 17.10.2011
Já jsem si udělal radost a koupil nůžky Lowe. Stříhají nádherně, zvládnou i víc než deklarovaných 25 mm. Malinko hůře stříhají větvičky, které jsou velmi slabé a zelené, jinak plná spokojenost. Libor
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 10.10.2011
Není spíš důležitý točivý moment?
Jak se zbavit mechu, 7.10.2011
Mě funguje popel ze dřeva, po posypání mech postupně zhnědne a odemře. Protože mám krbová kamna, tak o popel není nouze. Co je zajímavé, tak jsem zjistil, že mech roste na plochách, které jsou opakovaně ošetřeny herbicidem s obsahem glyphosfátu.... celý příspěvek >
Vosy - jakv se jich zbavit?, 5.10.2011
Měl jsem vosí hnízdo ve stráni u domu v zemi a vzhledem k četnosti obyvatel jsem váhal se zásahem, čekal jsem na mrazy až zahynou samy. Tedy jeden pokus jsem v létě udělal, zacpal jsem jim vchod betonem, ale to potvory ho vyhrabaly. Včera mě matka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika