Příspěvky uživatele - 5.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosba o radu s výběrem pily, 18.10.2013
Ten pán psal, že bude dělat 20-30 kubíků ročně. Myslím, že jedna pila stačí bohatě. A jestli Vám vadí pár pilin navíc...
Prosba o radu s výběrem pily, 18.10.2013
Univerzální pila existuje! Jsou to pily kolem 60 obsahu. Já už dělám nějaký pátek v lese a používám MS362. Pokud těžím pila vydrží cca 2 roky, v prořezávkách a brobírkách mnohem déle. Nevím naco bych měl dvě pily. Taky asi nemáte auto do lesa, do... celý příspěvek >
Výška lišty, 29.9.2013
Tak určitě líp sedí v řezu.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 22.9.2013
To co píšete jen potvrzuje moje mínění a zkušenosti. Začít v lese je opravdu těžké. Bude vás všechno bolet a z práce budete chodit sedřenej jako pes, ale po čase si tělo zvykne a začnete aji vydělávat nějaké peníze. Nečekejte, že přijdete do lesa a... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 21.9.2013
Ano, přesně jste to napsal. Když mě sevře kmen pilu v řezu, tak ji vyrvu ven, co zrovna koupím za benzín tak tam naleju. Olej dávám jedině řepkovej z Kaufu a pilu čistím jednou za čas. Pila je pro mě jen nástroj pro práci, ale nástroj na který se... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 21.9.2013
Pokud jde o spolehlivost tak vím své a na nějaké řeči o super pile v podobě 560ky věří jen laik. Znám v mém okolí tři dřevorubce včetně mě, kteří ji měli a spolehlivá rozhodně není. Ta pila je výkoná, lehká, má nízké vibrace, na pohled luxusní... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 21.9.2013
MS 261ka je do těžby slabá. Minimálně tu 362ku. Já ji mám(362ku) a po roce a půl je na výměnu, ale ta dělala celou dobu hmotu kubík plus. Určitě je, ale lepší a spolehlivější než Huska 560ka. To si radši vzít klasiku Hq 365ku. Jak psal kolega v... celý příspěvek >
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 19.9.2013
Jen jedna otázka, pokud je Shindaiwa tak suprová a bezporuchová pilka, proč ji nepoužívají v lese dřevorubci? Nemyslím to ve zlém, jen se ptám. V lese dělám už nějaký rok a když se podívám kolem sebe tak vidím nejvíc Stihl, pak Husqvarna, hned za ní... celý příspěvek >
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 19.9.2013
Osobně bych Vám radil Stihl, nebo Husqvarnu. Podle toho kam to budete mít blíž do servisu (u těchto značek pouze pro řetězy a pilníky, nebo něco na sebe ). Vždy na podzim jsou slevy, takže každý slušný prodejce rád poradí. Jako profík kterej už něco... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 5.8.2013
Když Vám to neuznaj, tak se obraťte ke konkurenci. Já řešil podobnej problém s 560-kou a nakonec ji prodal a koupil u konkurence jiný model. Jen tím, že budou ztrácet zákazníky se jim snad v těch hlavách rozsvítí a začnou se chovat tak jak... celý příspěvek >
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
Pokud hledáte nějakou pilku kolem chalupy a na přípravu dřeva na zimu bohatě vám stačí jen nějaká z levnějších od Husqvarny. Já osobně jsem na takovou práci měl Husqvarnu 142. Měl jsem ji pět roků a šla do světa, protože jsem začal pracovat v lese... celý příspěvek >
Husqvarna 560 XP, 10.6.2013
Panebože, já jsem ... Samozřejmě jsem měl na mysli Husqvarnu 560 XP. Moc se omlouvám, už mám ze všech těch typů v hlavě guláš :-)
Husqvarna 560 XP, 9.6.2013
Nezbývá než popřát kápnout na dobrý kus. A opravdu od srdce vám to přeji. Před dvěma roky jsem přecházel stejně jak vy z 357-yčky na 360-ku a takovej krok vedle bych nepřál nikomu. Nakonec šla z domu a já koupil jinou. Všechno zlé je, ale pro něco... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 2.4.2013
Jedenáct hodin, devět nádržek. Na té fotce to tak nevypadá, ale hmota tam byla docela velká.
Husqvarna 560, 27.2.2013
Zdravím, jak si tady tak pročítám diskuzi došel jsem až na tento příspěvek na který musím reagovat. Já pracuji jako profík a býval jsem zapřísáhlím husqvarnystou. Také jsem se nechal zlákat novinkou v podobě 560-tky. Můj názor, totální šrot (kus co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika