Příspěvky uživatele - 5.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 555, 562 XP, 12.12.2011
Zdravím, já si koupil 560tku hned po tom co ji dostali do obchodu kam chodím. Pila sama vypínala neměla akceleraci a tak jsem ji reklamoval. V obchodě mě řekli, že na to nemají nářadí(zásuvku a pc) a tak to museli poslat do Prahy. Tam byla pila... celý příspěvek >
Brill alebo Gardena?, 24.6.2011
Dobrý den, máme Brill Razor Cut 38 i s košem, bez akumulátoru.Máme trávník asi 300 m2,seká lehce, žádný hluk, v tomhle je super. Občas vypadne z koše trochu posekané trávy.Sekali jsme s ní u souseda tak 10 cm trávu, jílek,který navíc kvetl a to byla... celý příspěvek >
Klíčení trávníku, 27.5.2011
Máme taky zasetý trávník tak 14 dní a taky jsem to řešila, opatrně jsem poťukala hlínu železnýma hráběma, ale jen někde, kde jsem to nedělala, tak ta tráva asi za týden prorazila.Taky záleží na typu půdy.Lenka
Řasa v bazénu, 20.5.2011
...tento přípravek je nejen proti řasám a jejich množení, ale má také jako jeden z málo kvalitní bakteriostatické účinky... takže doporučuji...
Bezchlorová úprava bazénové vody, 20.5.2011
Děkuji všem za názory... jinak s tou čínou máte asi pravdu... pokud mám ale na výběr, a můžu si zvolit mezi koupí čínského výrobku nebo českého, vyberu si raději ten kvalitní český, než naivně doufat, že ten čínský je vyroben v 5. (tedy nejlepší)... celý příspěvek >
Bezchlorová úprava bazénové vody, 16.5.2011
Dobrý den, přemýšlím o koupi zapuštěného bazénu a chci se Vás zeptat, zda někdo znáte kvalitní výrobek na bezchlorové čištění bazénové vody pomocí UV lampy? hodně jseem o tom slyšel, ale také jsem slyšel, že ne všechhny u nás prodávané jsou dobré.... celý příspěvek >
Řez zlatého jilmu a ginka, 13.4.2011
OK, nechám to tak, jak jste doporučil :-)...mějte se a hezký večer přeje SM
Řez zlatého jilmu a ginka, 13.4.2011 Obsahuje fotku
Zdravím Josefe, vy odepisujete rychlostí blesku :-). Díky za info a přikládám ještě na shlédnutí foto ginka. SM
Řez zlatého jilmu a ginka, 13.4.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer Josefe, děkuji Vám za odpověď. Nefungoval nám PC, proto odepisuji až teď. Připojuji alespoň foto jilmu. SM
Řez zlatého jilmu a ginka, 27.3.2011
Dobrý den, prosím o radu, jaký řez provést na jaře u zlatého jilmu a ginka. Stromky jsou cca. 3,5 - 4 m vysoké, staré 6 let. Děkuji, SM
Kamelie - choroba - hnědnutí listů, 15.5.2010
Nějaká rada k tomuto problému, vážení experti???
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika