Příspěvky uživatele - 5.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 20.1.2013 Obsahuje fotku
Tak to jsem se musel zasmát . Mějte se a ať vám Husqvarny slouží.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 18.1.2013
560-ku jsem kupoval 23.9 2011 a 362-ku jsem koupil 12.3 2012. Moc se omlouvám, za to nedorozumění, 362-ku mám jedenáct měsíců. Můžu sem vložit kopii záručního listu, ale třeba by Vás mrzelo, že jste nebyl první :-). Já už se nechci přetahovat o to... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 18.1.2013 Obsahuje fotku
Nene, Kubík je krychlový metr takže délka x průměr kulatiny. Psal jsem o kalamitě, takže strom odřezat od koláče (pařez), odvětvit a rozřezat na 2-3 kulatiny plus surák (vršek).  56 kubíků odváželi dva plně naložené kamiony. Pro... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 18.1.2013
Pán s 80-ti kubíky je trochu mimo :-). Bavíme se tady o profesionální těžbě. Jen pro srovnání, loni v září jsme u nás měli kalamitu a já udělal za jeden den 56kubíků. Měsíčně jsme tam dělali přes 600 kubíků. 560-ku mě do těžby doporučil... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 17.1.2013
Na 560-ce jsem řešil během půl roku tyto závady: výměna řídící jednotky, výměna zapalování, výměna silentbloků 2x, výměna prasklé pružinky na spojce, přetěsnění karburátoru. Na 362-ce za necelý rok co ji mám měním akorát řetězy :-). Stihl je... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 16.1.2013
Jednoznačně Stihl 362. Pracuji jako profík a nechal se zlákat na 560-tku. Po půl roce šla pryč. Podle mě je to pila tak do prořezávek. Výkon možná má, ale kvalita pily odpovídá čínské výrobě. Je hezké, že je o půl kila lehčí než Stihlka, jenže ta... celý příspěvek >
Co koupit na prorez stromu ve vyskach?, 11.10.2012
Dobrý den, osobně bych Vám doporučil ruční pilku Silky Zubat (najdete na netu). Bez problémů s ní přeřežete i silné větve. Na tu třešeň bych použil hup-cuk, nebo nějaký jiný ruční naviják a strom "přetáhnout" do požadovaného směru. Důlžité je uvázat... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 15.8.2012
Chtěl bych se zeptat, jestli je tady někdo kdo jako profík má 560tku a dělá s ní cca 500kubíků měsíčně? Je tady vůbec někdo takový?
Husqvarna 555, 562 XP, 6.7.2012
Měl jsem podobný problém na 560tce a pomohla výměna řídící jednotky.
Husqvarna 555, 562 XP, 17.2.2012
Jen pro upřesnění, ten silentblok jsem poptával v Husqvarně v Brně, Prostějově, Boskovicích a všude byl na objednání. Mám náhradní pilu, takže jsem mohl dělat, jen mě zarazilo, že u značky jako je Husqvarna se na díly čeká 14 dní. Toť... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 15.2.2012
Nechci se s vámi dohadovat, ale nikdy jsem nepsal, že by 560tka byla špatná pila. Špatný je podle mne přístup pánů s Husqvarny, kdy dají do obchodů novou pilu, ale nic na ni nemají. 560tka je dobrá pila, ale ten servis dost pokulhává. Pokud Vám... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 14.2.2012
Vážený pane "host", než začnete někoho soudit, měl by jste si přečíst celou diskuzi. Nejsem chobotnice a dvě pily mě opravdu stačí. Jestli ovšem nakupujete přes internet pily za takto výhodné ceny, pak se nedivím tomu počtu.
Husqvarna 555, 562 XP, 9.2.2012
Já jsem používal vždy výrobky od Husqvarny, ale ono je dost těžký držet se značky u které, když se něco porouchá tak stroj 14 dní stojí. Jako živnostník se musím ohánět a ne čekat než pošlou náhradní díl. K zamyšlení ještě jedna věc. Co pracuji jako... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 8.2.2012
Váš příspěvek mě móóóc rozesmál. My jsme dělali začátkem týdne v -20ti a dnes jsme se radovali jaký je po ránu teplo, když teploměr ukazoval "jen" -12. Nadarmo se neříká, že v lese je ten chleba trošičku tvrdší . Na 560tce mě prasknul silentblok a už... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 13.12.2011
Já samozřejmě nechci nijak pomlouvat tuto pilu, je to jen moje zkušenost a zřejmě jsem kápnul na špatnej kus, co mě ale opravdu s..e, je fakt, že taková značka jako je Husqvarna vypustí do obchodů nějakou novinku a ani se neráčí zabívat nějakým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika