Příspěvky uživatele - 215.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s vodou?, 19.7.2007
A dešťovou kanalizaci v obci snad máte, ne?
Kukuřice cukrová - co teď?, 18.7.2007
V každém případě nesmí být zralé, ale zrníčka vevnitř musí být měkké. Na pohled musí mít kukuřice žlutá pěkná zrníčka, ale nesmí být tvrdá. Normálně klas oloupete a buď jej dáte na max. půl hodiny vařit nebo opečete na grilu nebo ohni, až jsou zrnka... celý příspěvek >
milionbels, 13.7.2007
Všude mají předpěstovaný rostlinky a semínka jsem viděl taky v marketech i v drogerii na vesnici. Takže je to k sehnání v pohodě.
posekanou trávu do sudu?, 12.7.2007
Aby se tráva přeměnila na kompost, tak nemůže být suchá. Kde na hromadě kompostu máte nejlepší kompost? Dole, kde je teplo, není pořádný přísun vzduchu a drží se tam hodně vlhko.
posekanou trávu do sudu?, 12.7.2007
V tom sudu se utvoří docela vysoká teplota, takže to nestačí splesnivět, ale krásně to vyhnije na kvalitní kompost. To je naprosto běžná věc. Módní plastové hobbymarketové kompostéry jsou prakticky to stejné.
Jak zlikvidovat plevel v trávníku? - viz diskuse, 11.7.2007
Lepší je BanvelM, po tom se mi nikdy nestalo, aby se popálil trávník, jako se to stalo s Bofixem, a to jsem stříkal opatrně. A účinky jsou vynikající.
nemoc meruněk, 11.7.2007
To je jasné, že se to musí přebrat a případně vykrájet. Ale když už pálím, tak nebudu vyhazovat meruňky. Ta trocha práce mě za to stojí
Pěstování v nádobách, 10.7.2007
Myslím, že asi ne, réva vinná má dost dlouhé kořeny. Ale zkuste to, třeba to půjde.
nemoc meruněk, 10.7.2007
Tohle mám taky, na pálení do sudu to nevadí a na marmeládu se to vykrojí. Myslím, že je to průvodní jev moniliózy. Když jsem na stromech moniliózu neměl, tak takto nevypadaly ani plody.
Návod, 5.7.2007
Ten první naklepávač mám. Je to vlastně taková malá kovadlinka, na které se kose naklepává. Kosa je do 10 minut naklepaná. Dělat nějaký elektrický naklepávač by mě ani ve snu nenapadlo.
Trávník - hnojení, 26.6.2007
Používám granulované hnojivo v kýblu 10kg za cca 200,- Kč. Jednou měsíčně nejlépe před deštěm hnojivo rozházím rukou po trávníku a nikdy se mi nestalo, že by se něco spálilo. A to to hnojivo házím jen tak ledabyle, někam spadne i hodně granulí. Hned... celý příspěvek >
zahradní bazén, 15.6.2007
Pokud nemáte pískovou filtraci, tak budete problémy s řasami řešit pořád.
opadávání nezralých plodů, 15.6.2007
Kořeny jsem určitě trochu poškodil a meruňka se mi za to pomstila. Musel jsem to ale rýt na jaře, dělal jsem úpravy zahrady a nový trávník. Okolo meruňky jsem metr dokola nedával trávu, jen kůru, stejně tam pořádná tráva nerostla. Největší radost mám... celý příspěvek >
opadávání nezralých plodů, 15.6.2007
TA meruňka v poli roste jen tak v trávě, bez závlahy, bez hnojení, prostě se jen jednou za rok sklidí. TA meruňka na zahradě, která komplet opadala se taky nezalívala, jen co se vsáklo do trávníku pod ní. Je tedy možné, že když jsem letos ryl plochu... celý příspěvek >
Máta, 14.6.2007
Přesně tak, je to rozpínající se plevel. Buď je dobré ji dát do toho květináče bez dna, spíše hlubšího nebo pravidelně obhrabávat rostlinu a likvidovat odnože. Já ji mám už rok v truhlíku a tam se jí taky daří, musí se jen častěji zalévat. Jinak o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika