Příspěvky uživatele - 148.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kedy sadit, 18.1.2010
Samozřejmě, že ideální doba na výsadbu broskvoní je najaře a to nejlépe "ze země do země", pokud možno se zachovaným balem. To je však možné u vlastních očkovanců nebo v nějakých mimořádných případech, např po domluvě s některým menším... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě - Bordeauxská jícha, 18.1.2010
Mám za to, že skutečné bio-pěstování broskvoní s dobrým výsledkem je u nás zatím jen neuskutečnitelný sen. Bez rozumné chemie se zejména v případě kadeřavosti neobejdeme. 2 - 3 podzimně-předjarní postřiky výše doporučenými prostředky jsou nezbytné a... celý příspěvek >
Co se starým benzínem do 2T motorů, 21.8.2008
To Gl. naštěstí tolik nepřátel na molotov nemám, jinak díky za reakci.
Dolmar a Metaltec 1, 21.8.2008
Pane Gl. máte pravdu, já jsem se třeba naučil míchat směs hned před tím než ji naleju do nádrže, a je to nejlepší řešení co zatím znám. A opravdu to funguje, nic si nespletu, mnoho lidí může namítnout že to zdržuje, ale zase o tolik ne a člověk má po... celý příspěvek >
Co se starým benzínem do 2T motorů, 21.8.2008
Po přečtení mnoha zdejších diskusí o tom jak ošetřit benzín do 2T jsem se rozhodl založit tento dotaz neboť si myslím že pokud někomu zůstane třeba 0,5 l benzínu smíchaného s olejem není to problém nalít do automobilu a doplnit nádrž do plna třeba... celý příspěvek >
Existuje kovová žací hlava pro benzinový vyžínač?, 21.8.2008
Otázka zněla jasně, proto byla i jasná odpověď nechci nikomu dělat reklamu ale napsal jsem i pro ostatní kde co existuje ať se klidně podívají, že to někdo smazal, to je problém jiných né můj. ALe pokud někdo chce dávat na vyžíňák kovovou hlavu tak... celý příspěvek >
Existuje kovová žací hlava pro benzinový vyžínač?, 20.8.2008
Existuje, vyrábí je Oregon, a jsou vi v 4 a 6 strunovém provedení, ale nedoporučuji dávat na vyžínač s obsahem nižším než 40 ccm.
Řasy v bazénu, 18.8.2008
Skalice modrá taky ji používám, ale opatrně s dávkováním, udržuji 50 m3 bazén a dávám tak 2 kávové žličky, aby tam někdo nenasypal 0,5 kg!!! A voda super.
Výběr motorové pily, 14.8.2008
Asi to bude pravda že se tady preferuje Stihl a HQ, v US a Kanadě jedou i na profi Homelite, které u nás prakticky nejsou nebo se prodává od této značky jen hobby. Německé SOLO bejvalo taky kvalitní, ale dneska v době kdy se vše vyrábí jako spotřební... celý příspěvek >
Zábeh motorovej kosačky, 13.8.2008
záleží na výrobci co napíše v manuálu, ale rozhodně jedná li se o 2takt tak je lepší pro začátek mazat klidně 1:25 a netočit to naplno. Alespoň než se to usadí, já u své sekačky jsem jel 1 nádrž tak na půl plynu, 2 nádrž od půlplynu do třičtvrtě,3... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 6.8.2008
Pokud jste u toho křovinořezu naplnil uplně plně tu převodovečku tak se taky mohlo stát že Vám to vytlačilo těsnění (gufero) a bude Vám to téct ven, protože při otáčkách tam vznikne tlak. A potom je to tak na servis.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika