Existuje kovová žací hlava pro benzinový vyžínač?



host - 148.186 (?)
21.8.2008 20:58

Otázka zněla jasně, proto byla i jasná odpověď nechci nikomu dělat reklamu ale napsal jsem i pro ostatní kde co existuje ať se klidně podívají, že to někdo smazal, to je problém jiných né můj. ALe pokud někdo chce dávat na vyžíňák kovovou hlavu tak už musí mít sílu a je to spíše křovinořez a všeobecně by neměli příjít na menší obsah jak 40 ccm, a pokud ji někdo sežene a dá jí tam to je jeho problem né těch ostatních, jen jsem se snažil poradit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 189.19 (?), 21.8.2008 16:56
Napsal jste tuto větu? „“Tak a tady je ten problém, vyvozujete typ vyžínače z připojení nástroje, ovšem jinak uvedená hlava existuje, v provedení výše řečeném.““ Napsal. Kdokoli včetně tazatele si může myslet, že to je odpověď na původní dotaz kde jasně píše o jakou hlavu se jedná. A ta neexistuje, aspoň o ní nevím. Věta kterou v posledním přípěvku píšete „“souhlasím s vaším tvrzením, jen opakuji, hlava z kovu existuje, nikoli však pro tento typ stroje.““ jsem nikde jinde nenašel. Našel jsem tam pouze že by ji stroj neutáhl, ale to je otázka další, já jsem mu pouze napsal, že kovová hlava s jeho požadovanou paticí neexistuje. Pokud takovou znáte rád se na ni podívám. Přesto si myslím, že nesoulad mezi námi vznikl méně dokonalou komunikací. Pokusím se to příště nějak vylepšit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.186 (?), 21.8.2008 20:58

Otázka zněla jasně, proto byla i jasná odpověď nechci nikomu dělat reklamu ale napsal jsem i pro ostatní kde co existuje ať se klidně podívají, že to někdo smazal, to je problém jiných né můj. ALe pokud někdo chce dávat na vyžíňák kovovou hlavu tak už musí mít sílu a je to spíše křovinořez a všeobecně by neměli příjít na menší obsah jak 40 ccm, a pokud ji někdo sežene a dá jí tam to je jeho problem né těch ostatních, jen jsem se snažil poradit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 193.113 (?), 21.8.2008 21:42

Pan host - xxx.xxx.148.186 (?), 21.8.2008 20:58 Sortiment Oregonu, potažmo Agrolesu dobře znám a pro jistotu jsem si to PDF stahl, abych zkontroloval jestli to nerozšířili. Hlav tam je dost a to včetně hliníkových, až na to, že žádná by tazateli nepasovala tak, že by ji koupil a jednoduše namontoval. Zkrátka Oregon nevyrábí strunovou hlavu s paticí šestihran 17mm.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.102 (?), 22.8.2008 6:33

On asi ani kov nevydrží věčně.  Na své stihllce FS350 jsem probrousil i železný klobouček pod třícípákem. Viděl jsem u partneru, že klobouček je sice z plastu, ale je na ložisku a vůči zemi se netočí. Zajímala by mě jeho životnost

Chytře má strunovou hlavu vymyšlené solo- hlava na strunu je z plastu, ale průchodka na strunu jsou výměnné kovové odlitky. Bohužel jako náhradní díl stojí 2x150kč :(průchodky potřebuju, ale koupím raději celou novou hlavu

Jirka S

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.230 (?), 23.8.2008 15:17

Jirko, probroušení kloboučku není nic nesprávného a lidé pracující v lese jich spotřebují za sezonu několik. Stihl vyráběl pro slabší modely klobouky na kul. ložisku, ovšem cena byla taková, že je nikdo nekupoval! (1500,- Kč!). Výměnné průchodky, mají téměř všechny strunové hlavy a já právě z důvodu ceny nabízím hlavy od Tecomecu (Drupol), Oregonu. Cena dílů je pak nižší. Výdrž pro profi práci je však také menší. Cenový rozdíl 300,- Kč a 1000,- Kč je myslím dost velký, proč dát jen průchodky. U Solo je spíš problém u prodejce, málo který zákazník přesně identifikuje typ hlavy a pokud nepřinese aspoň průchodky, je potíž dát mu ty správné! Solo totiž dodává hlavy od několika výrobců a v různých provedeních.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.138 (?), 23.8.2008 18:33
„Viděl jsem u partneru, že klobouček je sice z plastu, ale je na ložisku a vůči zemi se netočí. Zajímala by mě jeho životnost“ Sám s ním pracuji už několik let, ale průměrnému zákazníkovi vydrží asi rok. Problém je v tom, že se musí správně poskládat a to čistý, ložisko musí být funkční. Miska se musí po složení volně otáčet a stejně tak i kotouč. Dá se říci, že lidé to složí nevyčistěné a někdy to složí bez distanc podložky, nebo dokonce tak, že snad nikdy nepochopím co tím obsluha myslela. Plastová miska je pak pevně spojena s kotoučem a pak asi po třech sečení je po ní. Cena komplet misky byla posledně 350,- zákazník. Při trochu kutilské fantazie by to šlo použít i na jiné stroje. Ceny průchodek jsou skutečně vysoké a také jsem si sem tam vypomáhal u Oregonu, než jsem zjistil, že nová orig. hlava poloautomat i se strunou stojí zákazník 290,-kč a dodává ji také HQ. Kdo to vyrábí snad ani nemusím psát.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.230 (?), 24.8.2008 7:58

Můžete mi prosím napsat obj. číslo HQ, té hlavy? Děkuji.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.138 (?), 24.8.2008 8:45

S513937190. Patice pasuje ale na partnery.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika