Příspěvky uživatele - 100.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení typu ořešáku podle květenství, 16.11.2009
Dobrý den, pošlete mi v příštím roce i fotografii listů (tvar napoví) a rovněž celého stromu  - jeho habitus. Budete-li mít i plody, tak fotografie plodů - zboku, z lícu a rozlousknutý. Vyberte typické tvary plodů na focení. Budu -li to mít, tak... celý příspěvek >
Vlašský orech - plod 30g. - určenie odrody, 16.11.2009
Je to křapáč! Pozor. Ořech sice váží jak píšete kolem 30 g, ale jádro je relativně velmi malé. když si koupíte naroubovaný polopapírák, tak sice budete mít možná o trošku menší ořechy, ale rozhodně větší jádro. A budou se Vám lépe sušit a skladovat.... celý příspěvek >
Jak očkovat ořešák?, 16.11.2009
Já doporučuji se na to očkování prostě vykašlat a koupit roubovaný. Vše ostatní, promiňte mi (hraji si s ořechy jako takovými už 18 let), jsou danajské rady. Pravda je taková, že u nás prostě nejsou klimatické podmínky na to aby byl dokonalý srůst... celý příspěvek >
Vlašský ořech - odrůda Hospodin (červené jádro), 16.11.2009
Opravdu dobrých odrůd červených ořechů je pomálu. Já si s nimi hraji a zkouším je už 11tým rokem. Nejlepší je asi odrůda DŘ 1. Co se Hospozínského červenoplodého týče, tak to je křapáč. Mám letos pár plodů a když to srovnáte s plodem třeba toho DŘ 1... celý příspěvek >
Saturn, 16.11.2009
Máte pravdu, pomologie před ním varují všechny. Já se však letos dostal k plodům této odrůdy a byly opravdu nádherné a vyplňovaly pěkně skořápku. co jsem však zvědav, tak to bude jeho mrazuvzdornost. jinak mi mozek nebere, proč ho ve všech... celý příspěvek >
Strom s červenými plody, 16.11.2009
fakt to vypadá na kalinu. Ta může být vysoká i kolem 2 m (někdy i vyšší).
Množení ibišku, 16.11.2009
Nemohu s Vámi souhlasit. Může to tak být, ale v mém případě to prokazatelně takto nebylo. Bral jsem semena z jednoho semenáče a jak píši viz výše, tak každý má jiné květy - jak barva, tak plnokvětost tak i množství květů. Dochází tam prostě ke... celý příspěvek >
Množení ibišku, 16.11.2009
chtěl bych se zeptat, zda nejde roubovat ibišek syrský přímo na stanovišti a pokud ano, tak kdy je vhodná doba jak k roubování, tak k odebírání roubů. Přesadil jsem nyní 7 leté ibišky k plotu a pár bych jich rád přerouboval, protože nekvetou tak... celý příspěvek >
Jojo - odolnost proti šarce, 7.4.2009
Odrůda JOJO mi už 3 krát na zahradě rodila.Příjemně mne překvapila mne velikost plodů - byly opravdu velice velké. Také jsem byl překvapen docela pozdním dozráváním - České Budějovice až začátkem zrání. Poslední nepříjemné překvapení a to bylo... celý příspěvek >
Existuje menší ořešák?, 25.3.2009
Souhlasím s tím posezením - tady stopa george.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika