Příspěvky uživatele - 156.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černanie rajčiat, 3.8.2009 Obsahuje fotku
Je ta nemoc na obrázku?
Melounoviště 2009, 2.8.2009
Já nezaštipuji (roubované), jen natáčím šlahouny tam kam chci aby rostly. Taky pozoruji že na těchto dlouhých výhonech je nejvíce plodů. V místech, kde byly sazenice zasazeny, jsou melouny úplně bez listů. Kroupy, následné chladno a patrně i plíseň... celý příspěvek >
Moje papriky, 1.8.2009
Max. dvě rostliny do společné "dírky", spíše bych však volil jednu rostlinu.
Plíseň rajčete, 1.8.2009
Já je používám taky ale v obráceném pořadí! Od mladých rostlin Ridomil 3x preventivně a pokud se i přesto objeví plíseň tak teprve potom Acrobat. Ten jedinný mi letos plíseň zastavil (u rostlin pod foliovým krytem). U rostlin venku zabral "pouze"... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 1.8.2009
Je to na těch fotkách dosti nejasně řečeno, omlouvám se. Na prvním a druhém snímku je stejný meloun. Přírustek na jeho průměru činí cca 3 cm za 6 dní.
Moje papriky, 29.7.2009
Malé rostlinky rozsazujete buďto do květináčků nebo do bedýnek se zeminou (tomu by odpovídalo to 5x5cm), kde pokračují v růstu do té doby, než je vysadíte na místo. Přeji hodně úspěchů.
Podivna choroba rajcat, 28.7.2009 Obsahuje fotku
Takto se mi TO objevilo na stonku Cherolly. Zajímavé že v místě kde se stonek ohnul a rostl nějaký ten den ve vodorovné poloze.
Moje papriky, 28.7.2009 Obsahuje fotku
Já bych nasadil do květináče jednu, max. pár (myšleno 2) sazenic a volil bych menší a ranější odrůdy (např. Hamík) nebo, pokud jste zastáncem pálivých, tak něco z této sorty. 5x5cm je patrně myšleno při pikýrování ale určitě ne pro výsadbu. Rozhodně... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 25.7.2009 Obsahuje fotku
Za týden melouny svou velikost zdojnásobily. Rostou o 106 a na nových výhonech přibývají nové plody.
Tmavé až čierne škvrny na plodoch paradajky, 25.7.2009 Obsahuje fotku
Přesně tak!
Rajče - postřik - prevence?, 20.7.2009 Obsahuje fotku
Foto foliového krytu (deštníku). V něm bohužel došlo k napadení rostlin plísní (že by špatné větrání, sousedství salátovek nebo dvě zakoupené sazenice?), venku jsou rostliny bez nákazy (3x preventivní postřik Ridomilem). Pod krytem jsem stříkl... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 19.7.2009 Obsahuje fotku
Přidávám aktuální foto. Melouny rostou jak o závod ale plodů je velmi poskrovnu.
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 18.7.2009
Vy máte skleník a kupujete přísadu?
Rajče - postřik - prevence?, 18.7.2009 Obsahuje fotku
Já jsem stejného názoru, stříkat preventivně již od "mlada". Letos to bylo 3x Ridomilem Gold MZ Pepite a rajčata zatím v pohodě (vše moje přísada). Problém s plísní nastal u rajčat pod foliovým krytem (patrně špatné větrání). Tady jsem použil Acrobat... celý příspěvek >
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 18.7.2009
Zkoušel jsem "loňské" sazenice nebo zasít již v prosinci, ale vyšlo to nastejno jako když vysejete v březnu. Rajče potřebuje světlo a já mu nemíním svítit uměle. Takové "rajče" si mohu koupit kdykoli v supermarketu. Taky mám zkušenost s rostlinami... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika