Příspěvky uživatele - 156.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 18.7.2009
Samozřejmě máte svým způsobem pravdu. Já přísadu nekupuji ale pěstuji ze semen, tzn. že vždy mám sazenic více než potřebuji, navíc vím co sadím a v jakém prostředí rajčata "vypiplávám".
Nové sazeničky z výštipků rajčat, 15.7.2009
Já je sadil přímo do země, zalíval a rostly. Čekat ale než budou výštipky k sazení, tak je pomalu po sezoně.
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009
Tak jsem to zakřikl. Odpoledne jsem byl na zahradě a ze dne na den je už na některých rostlinách plíseň. Nejvíce postižené jsem vytrhl ostatní postříkal Championem 40 WP (měď), ale jen do zítřka, než koupím něco systémového. Plíseň se objevila u mne... celý příspěvek >
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009 Obsahuje fotku
Vypadá to na plíseň bramborovou. Já stříkal preventivně Ridomil Gold MZ Pepite a zatím bez nákazy.
Maracuja, 9.7.2009 Obsahuje fotku
Má někdo zkušenosti? Zasadil jsem semena dovezená z Brazílie a toto (viz. obr.) je k dnešnímu dni výsledek.
Odrůda nektarinky, 9.7.2009
Díky napadení strupovitostí a nadbytkem vláhy (vysoká spodní voda, těžká půda) odcházejí dříve než by mohly popraskat. Rodí mi asi čtvrtým rokem, je velmi ranná, ale problém s praskáním jsem nezaregistroval. Horka střídající se z dešti, noční chlad... celý příspěvek >
Pěstování rajčat na balkoně, 5.7.2009 Obsahuje fotku
Já pěstuji vždy několik rajčat malých tyčkových odrůd (Cherola, Ildi, Bejbino, Radana - červená hruška) v květináčích, a to z důvodu ochrany proti plísni bramborové. V případě nepříznivého počasí schovám rostliny pod přístřešek. Sázím do substrátu do... celý příspěvek >
Poraďte, 2.7.2009
Kdy provádíte postřik proti strupovitosti broskvoní?
Poraďte, 2.7.2009
Hnědočerné fleky na plodech broskvoní - sazovitost?... Podívejte se na tento můj příspěvek. Je to něco takového? Já stříkám proti kadeřavosti preventivně po zkončení mrazů a před naléváním pupenů 2x Kuprikolem v rozmezí 10-14 dnů a pak ještě po... celý příspěvek >
Škůdci na plodech broskve, 28.6.2009
Klejotok?
Hnědočerné fleky na plodech broskvoní - sazovitost?, 28.6.2009
Vypadá to, že jste to popsal velmi přesně. Předevčírem jsem postříkal proti strupovitosti a uvidíme u pozdnějších odrůd zda to pomůže. MP
Hnědočerné fleky na plodech broskvoní - sazovitost?, 28.6.2009 Obsahuje fotku
Na plodech broskvoní (i meruněk) se mi objevují již druhým rokem fleky hnědočerné barvy, které nejdou umýt. Mám obavy, že jsou způsobeny nadměrnou vlhkostí půdy a neustálými srážkami v období vývinu a zrání plodů. Od mšic nejsou, sazovitost nedokáži... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika