Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už vám leze medvědí česnek?, 21.3.2017 Obsahuje fotku
Jjo už je pěkný, dneska na oběd jako náplň s uzeným v bramborových Knedlících
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 13.3.2017
Děkuji za vysvětlení 
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 12.3.2017
Dobrý den pane Milane, jak často pak vatu vlhčíte (zaléváte) a jakým množstvím vody? Děkuji Luboš
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 6.3.2017
Většinou tady lidé zkouší odrůdy na jídlo, proto asi tolik druhů. Jak jsem už tady psal, to co mám u domu je zkouška a větší výsadba bude na nedalekém poli. Tam bych chtěl mít 2 odrůdy a to Solaris a Cabernet Cortis. To už chce ale nějaké... celý příspěvek >
Kordjanka, Prim, Bianca a spol. - srovnání, 3.3.2017
Pane Karle, mám jednu dvouletou hlavu Primu, letos jsem ohnul tažeň k drátu, růst byl loňský rok dobrý. Letos by mohl zaplodit. Jak tu sleduji Vaše zkušenosti, dám mu asi ještě rok a pokud nebude plnit požadavky, bude nahrazen jinou novější a... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 3.3.2017
U mě se slzení solarisu zastavilo s mírným ochlazením v minulých dnech. Jiné odrůdy taky ani nekápnou. CC mi navíc vypadá že dost promrznul. Divné je že když jsem jej před několika dny stříhal (roční sazenice) výhony byly cca 1,3m nad zemí zelené.... celý příspěvek >
Sazenice revy stolni, 3.3.2017
Záleží jaké odrůdy to jsou, jaké vedení máte v úmyslu... obecně bych už teďkom sadil při RH vedení stolní odrůdy aspoň 120cm od sebe, míň ne. Taky záleží kolik místa na těch 5 sazenic máte.
Kordjanka, Prim, Bianca a spol. - srovnání, 2.3.2017
Zdravím, bydlím na severní moravě, mám tady několik odrůd třetím rokem. Loňi zaplodila poprvé Bianka a Solaris. Bianka rostla velmi dobře, líp než Solaris, vlastně nejlíp ze všech odrůd co tady mám. Solaris bohužel nedozrál (asi jsem jej... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 26.2.2017
Příští týden se mají teploty pohybovat až nad 10 stupňů. Jsem zvědavý jaké jaro letos bude, přijde mi trochu brzy tak vysoké teploty.
Uvazovani a ohybani revy, 25.2.2017
Proč to tak někdo dělá nevím, já je ohýbám k drátu podle toho jestli se to dá udělat bez poškození tažně. Zrovna dneska jsem několik hlav ohnul jed do půlky, protože kdybych je ohnul hned až ke drátu, tažeň by prasknul. Postupně je pak během... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 24.2.2017
Ano u mě už solaris pláče. Koukám na teploměr a je nula 
Dravý roztoč typhlodromus pyri, 21.2.2017
Zdravím vinaři, máte někdo zkušenosti s dravým roztočem typhlodromus pyri? Aplikoval jsem ho v prosinci, koukal jsem přes lupu, ale žádné 0,6mm velké potvůrky zatím nenacházím.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 13.2.2017
Nevím jaká je úspěšnost s řízky, ale pokud nebyly zakořeněné tak je to asi úspěch :) Mám strach sázet révu "plytko" aby kořeny nešly jen povrchem. Až čas ale asi ukáže jestli to má nějaký význam sázet je ve zdejších podmínkách do hluboce zkypřené... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 13.2.2017
U nás je cca 25cm úrodná půda a pak už těžce propustná světlá, tuhá zemina. Tady bych to na rýč nesázel, možná by se uchytily, ale růst by byl pomalý. Co mám vysázeno u domu, všechno byly hloubené jámy 80 hluboké a 80x80 široké. Navezena úrodná půda... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 12.2.2017
Pane Pavlíčku, musím Vám složit poklonu a obdiv nad takovou vinicí Hibernalu jakou máte. V našich podmínkách asi opravdu unikát. Četl jsem na více příspěvcích, že obranyschopnost hibernalu už byla prolomena, solaris a CC by měly být více... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika