Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spon révy, 30.1.2017
Knihu Réva vinná pro malopěstitele jsem koupil minulý týden, mít ji v roce 2015, kdy jsem sázel první hlavy, ušetřila by mi mnoho práce. Jsem ve čtvrtině téhle knihy a zatím mohu jen chválit, vše srozumitelně popsáno. 
Odrůda cabernet cortis, 24.10.2016
Letos vysázeno 7 sazenic, posoudit budu moc až za několik let. Pan Mayer z mikulova mi tuto odrůdu moc nechválil, údajně slabě rodí. Tak nevím jestli mu mám věřit 
Co Vaše réva 2016, 3.10.2016
Dnes sklizená první úroda Bianky. Největší střapec 230g bobule 4g, cukernatost 19° Solaris se nepovedl a cukernatost pouhých 16° Byla to první úroda v druhém roce po výsadbě, už se těším na příští rok 
Solaris, 20.9.2016
Solaris mám na jižní straně domu, slunce svítí od cca 10h dopoledne až do západu. Měřil jsem včera a měl 16°. Bianca 17° Zajmalo by mne jaký je ze solarisu burčák :)
Solaris, 14.9.2016
U mne pořád solaris zelený a cukernatost 7 stupňů, začínám přemýšlet kde se stala chyba.
Co Vaše réva 2016, 4.9.2016 Obsahuje fotku
Děkuji, mám z Bianky taky radost :)... u Vás jde vidět, že máte větší viničku. Bianku si asi rozšířím z řízků. Sklamal mě Solaris, ten je pořád kyselý a nevypadá že by letos došel, uvidíme. Letos to je moje první zkušenost s hrozny, loňi jsem... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 30.8.2016 Obsahuje fotku
Pomalu začala sládnout Bianca. Dvouletý keř přinesl první úrodu.
Plíseň révová, 7.8.2016
Dle mých začínajících zkušenosti ano. Doporučuji postříkat.
Úhyn vinné révy, 16.7.2016
Podobně mi loňi vypadala královna vinohradu, kterou jsem jako kontejnerovou vysadil v červenci. Na jaře jsem ji zastřihnul na 2 očka a nyní má už 3 metry. Být Vámi bych ji taky nechal do příštího roku a pak se uvidí.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 8.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na podzim vysazená Williamsova hrušeň letos chytila rez (15m vzdálené jehličnany), vypadá jako by úplně přestala růst. Dá se ještě nyní aplikovat nějaký postřik a má to letos smysl? Děkuji
Melouny a melounky 2016, 8.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte co by mohlo být příčinou bílých fleků na listech melounů? Stejné fleky byly loňi i letos na dýních a cuketě. Děkuji
Co Vaše réva 2016, 8.7.2016 Obsahuje fotku
Pánové poraďte: 1.Odrůda solaris, keř druhým rokem. Na fotce keř s 5-ti šlahouny, dva jsou už skoro 2 metry dlouhé. Kdy a o kolik je zakrátit? Střapců je na každém šlahounu po jednom. Nechci keř přetěžit proto bych rád nechal jen přiměřené... celý příspěvek >
Listy revy - co je příčinou, 27.6.2016
Mohu acrobat aplikovat nyni při kvetení révy?
Identifikace brouka - Wiliamsova hrušeň, 23.6.2016
Děkuji
Listy revy - co je příčinou, 22.6.2016
Jediné co jsem sehnal tady u nás je Kuprikol a Acrobat MZ WG. Použit některý z nich?
Další diskuze:  16,  17,  18  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika