Příspěvky uživatele - 9.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradkarsky casopis, 17.4.2015
Jeste jsem vcera koukala na netu na casopis flora, uvadeji u popisu, ze je tam sekce o lecivkach ale podle obalu bych rekla, ze to bude podobne jako receptar- slavne osobnosti apod... ty mne fakt nezajimaji...
Zahradkarsky casopis, 17.4.2015
No prave, take vse hledam na netu, ale chci to darek pro pritele, samozdrejme bychom vyuzili i bezne rady - ovocne stromky, cesnek apod... to mame normalne na zahrade, ale k tomu neco o lecivkach... co jsem prochazela predplatne, byly tam casopisy... celý příspěvek >
Zahradkarsky casopis, 17.4.2015
Dobry den, chtela bych se zeptat na zahradkarske casopisy, muze tam byt i neco z kutilstvi, ale hlavne bych chtela, aby tam alespon obcas bylo neco o uzitne zahrade a o lecivkach, jelikoz v tomto oboru podnikame.Klasika je asi receptar, ale myslim,... celý příspěvek >
Stiga Collector 46B vs. AL-KO Silver 42 B-A, 3.4.2015
Ridery ne, ty bouchají v Itálii (Campigo, je to nedaleko centrály Castelfranco veneto). Dělají tam především traktory - XDC 140 a STIGA Estate 3084 pocházejí skutečně z číny, ale člověk to nepozná. Měl jsem s těmito traktory čest a je to velice pěkný... celý příspěvek >
Stiga Collector 46B vs. AL-KO Silver 42 B-A, 3.4.2015
nevím, kde jste vzal, že uvedený model Stigy dělají číňani. Ono to totiž není pravda. GGP jde totiž kapánek jiným směrem než ostatní - výroba se jim zlevňuje hromadnou produkcí pro mnoho dalších výrobců zahradní techniky a také pro hobby markety.... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Myslíte že není třeba kupovat karbec na GCV? Pak si jednou nechte benzín přes zimu v nádrži a na jaře uvidíte. Vím, že ve VARI zkoušeli odstavení XP200 s benzínem v nádrži na delší dobu a motor stále bez problému fungoval. Honda má velké problémy s... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 14.3.2015
Vari rozhodně přeplněnými sklady netrpí. Ba naopak, v minulých třech letech výroba nestačila poptávce jak u nás, tak v zahraničí. To, že je teď valná většina zboží na sezonu připravena na skladě, neznamená, že tam bude i za dva měsíce - v posledních... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 13.3.2015
Ta XP200 je za tu cenu opravdu dobrá volba. Ano, sice si zase asi řeknete,,no jo, čína, to zas bude kvalita", má to však svoje ale. Ve VARI tenhle motor testovali snad čtyři roky před zahájením montáže do svých sekaček a Globalu. A problémy s... celý příspěvek >
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 7.3.2015
Kosit tak velkou plochu křovákem je otročina. Osobně bych se přikláněl na jednoúčelový mulčovač, který Vám poseče 15 cm i dvoumetrovou trávu za zlomek času.
Vari převodovka DSK 317, 3.3.2015
O kroužek je podle mě obvyklé řešení - nebo tam chcete mít gufero a ložisko, což by prodražilo celou převodovku? Je to léty vyzkoušené, stejně je to řešeno na T20. Průsak oleje je teď na Globalové převodovce s odvzdušňovákem minimalizován. Co se... celý příspěvek >
Vari převodovka DSK 317, 2.3.2015
DSK 317 nikdy nebyla předmětem licence, je to vlastní konstrukce. O umu konstruktérů v Libici by šlo napsat víc - například z jejich rukou pochází Agzat nebo Adéla, nejprodávanější bubnovka vůbec.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 21.2.2015
Je to pěkná mašina ten Global :-) Jen bych rád upřesnil, že starší provedení převodovek DSK 317 pro dvoutakty se vyrábí dál, VARI je má pořád v katalogu. Jen to uzpůsobili sloučením některých dílů - dvanáctky kola a kypřicí nože jsou stejné jako u... celý příspěvek >
Zahradní traktor Karsit K13/92H, Starjet Challenge AJ 92-16, Stiga Easte 5092H, 12.2.2015
Všechny tři to jsou známé a osvědčené značky traktorů. Ale pokud bych vybíral já, šel bych do Challenge. Má z těch tří nejsilnější motor dvouválec Intek 16 HP, litinové domky sečení (při opotřebení ložisek sekacích hřídelí jdou ložiska vyměnit... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 9.2.2015
DOV ve verzi EX je dnes běžná varianta, dodávaná na všechny typy strojů. EXko je verze s karburátorem utaženým na Euro2. Rozvod DOV je velmi podobný klasickému OHVčku, jediné, co je jiné, je pákový převod místo klasických rozvodových tyček. Kromě... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 8.2.2015
Teď se do toho přidám já. Řada 850 je oproti DOV lepší hned v několika ohledech. Má vyšší zdvihový objem 190 ccm, karburátor s Ready Startem stavěný i na větší náklony, dvojitou vložku filtrace vzduchu a profi rozvod OHV. Oproti DOV se všechny tyto... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika