Příspěvky uživatele - Dasty

Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 13.6.2015
Aktivní ohřev je solárníma panelama, ale přímo bez výměníku.Provoz panelů je řízen teploměrem a servoventilem.
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 13.6.2015
No já nevím o kolik Vám to spadne.Bazén je celej zapuštěnej a dnes do rána klesla teplota o 2,5°C.
Solinátor (chlorinátor) pro bazény Azuro Mountfield, 12.6.2015 Obsahuje fotku
Dnes voda 33.4°C a voda vypadá takto.
Ohřívání bazénu, 10.6.2015
Jen pro informaci i dnes tento slim ohříval vodu v bazénu a to je pod mrakem.
Ohřívání bazénu, 7.6.2015
Třeba jenom já jsem to tady popsal několikrát.Kdo má zájem tak si to vyhledá a nejen moje nápady.Je jich tady hodně dobrých i od jiných lidí.
Ohřívání bazénu, 7.6.2015
Tak třeba včera tady u nás bylo 33.4°C a na sluníčku jsem to neměřil.Tak vyhřát bazén jde bez problému, pokud to je dobře všechno namontované.K velikosti bazénu je úměrná velikost solárních panelů.A jak jsem četl zde v některých příspěvcích tak... celý příspěvek >
Ohřívání bazénu, 7.6.2015
Nemám jeden malej slim.A taky záleží na zapojení, poloze a uložení toho solárka.Když ho budu mít na plotě a bude ho ofukovat vítr tak toho nedosáhnu.
Ohřívání bazénu, 7.6.2015
Ale dá se, včera bylo voda 33,8°C
Ohřívání bazénu, 2.6.2015
A je ještě dobré udělat na tento panel rám třeba z profilů na sádrokarton a pod panel dát polystyren.A v případě, že je na střeše a na jihozápad tak to ohřívá perfektně.A všechny trubky k panelu a zpět zaizolovat Mirolem.
Ohřívání bazénu, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Máte pravdu, že pro mnoho běžných bazénystů to bude asi problém.Ale zase to neni tak složité.Já jsem tam také namontoval i hlídání průtoku vody trubkama, protože když jsem ještě hodně dávno používal husí krky tam mi jeden praskl a odešlo čerpadlo,... celý příspěvek >
Ohřívání bazénu, 1.6.2015
No a když bude týden pršet tak to filtrovat asi nebude, když to bude nastavený na ohřívání.To je lepší dát na ventil obtoku servomotor a ten řídit tou teplotou.Filtruje to třeba jenom přes den jak je naprogramovanej časovač a pouští solár jem když je... celý příspěvek >
Sítko do skimmeru, 1.6.2015
To je hezký, ale musí se to hodně často kontrolovat.Jinak odejde čerpadlo.
Ohřívání bazénu, 29.5.2015
Marimex slim 180 nebo 360 je stejnej výrobce jako těch z Mountfieldu, jenom je rozdíl v ceně.
Ohřívání bazénu, 28.5.2015
Tak to bude problém, ale jedině koupit 20 PE hadici za ty 2000,- a smotat do spirál\y a vystrčit na slunečnou střechu.Přívody zaizolovat Mirolem.Lacinější jak pyramida a určitě účinnější.
Ohřívání bazénu, 28.5.2015
Tak to tam bude něco asi špatně.6m2 těch 12m3 musí ohřát daleko rychlejc.Jinak ta pyramida je opravdu nanic.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika