Příspěvky uživatele - Dasty

Písková filtrace pro bazén 30m3, 23.1.2015
Mám tu samou a mohu potvrdit.
Uloženi filtrace u bazenu, 16.1.2015
Pokud jde jenom o filtraci, tak to bych zhotovil s betonovejch obrubníků 5 x 20 x 100 cm.Jenom se odřežou zámky pod úhlem 45° a opřou se jeden do druhého.
Drtička větví, 13.10.2014
Tak toto je přesné a výstižné.Neni co dodat, jen souhlasit.
Přechlorovany bazen + vysoké PH, 18.8.2014
Nedělit, ale nastavit pokud používáte plovák co nejmenší dávkování.U plováku to bude asi nějaký pootvíráním otvorů.Já mám poloautomatický dávkovač na potrubí a používám jeno tablety a za celou sezonu ať je teplota jakákoliv neni s vodou problém.Chlor... celý příspěvek >
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 16.8.2014
Mám tam dávkovač a vodu dopouští automatika z řádu.
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 16.8.2014
Hodnoty Ph musíte stejně hlídat ať tak nebo tak ošetřujete vodu.A ještě se mi nestalo, že by nám voda v bazénu zezelenala i když odjedeme třeba na tři týdny.
Bazény Bestway - životnost, 16.8.2014
Bazén s nafukovacím límcem nikdy nebrat.Je s tím jenom hodně problémú.
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 16.8.2014
Ale ty náklady nejsou tak velký a ta chemie neni taky tak hrozná.Dcera má atopickej ekzém a koupe se v bazénu s chlorem bez problému.Stačí to jen udržet v patřičnejch hodnotách.Ale to je asi těžký s kartušovou filtrací puštěnou na 3 hodiny denně a... celý příspěvek >
Dávkovač - stavidlo - chloru, 11.8.2014
Používám ho již několik let a naprostá spokojenost.
Podložka pod bazén, 3.8.2014 Obsahuje fotku
Rači pískovou filtraci a dávkovač chloru a máte vodu pořád jako křišťál i při teplotě přes 30°C.
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 24.7.2014
Jak všichni víme, nic neni na věky.
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 24.7.2014
Ale ta voda je v té fólii a ne v tom plechu.S tím nepřijde do styku.Jinak čerpadla mají většinou nerezové hřídele, tak tam by to neměl taky bejt problém.
Chlor ve vodě ano či ne, 24.7.2014
No tak já používám jenom chlór v poloautomatickém dávkovači a filtruju 24 hodin denně.Písek měním každej rok a voda v bazénu se drží pořád kolem 30°C.Voda je taky křišťálově čistá, sice asi nebude pitná, ale blondýnky jsou po koupání u nás pořád... celý příspěvek >
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.7.2014
Tomu rozumím, ale bylo psáno, že se to posílá přes filtraci do bazénu.Asi jsem tomu špatně rozuměl.Ale hodně lidí to takhle dělá aby ušetřili trochu vody.
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.7.2014
Já to taky ženu obtokem ven, tak přijdu o trochu vody, ale mám čistej písek ve filtraci.I když to propláchnete tak stejně všechen bordel nedostanete ven.Tak proč si zasírat zbytečně filtraci.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika