Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasí, 19.1.2024
to je samozřejmě známá věc.
Počasí, 18.1.2024
houpačka. tady včera ráno -7°, dnes ráno +6°. ve 4 odpoledne +11°, o půl hodiny později +1°
Počasí, 15.1.2024 Obsahuje fotku
Současné teploty prozatím zarazily probouzení přírody. Alespoň u nás to byla hraniční teplota pro přežití loňského dřeva na fíkovnících.
Papriky 2024, 15.1.2024
Dobrá práce, Milane.A pro mě upozornění, že už je čas připravit výsev také. Taky jsem koupil to zelí Pylon, ta dvojnásobná váha za stejný počet dnů růstu mi vrtá hlavou. Walter
Najchutnejšia odroda zemiakov - vraný typ A, 10.1.2024
Tu radu o neskladování jablek s bramborami jsem slyšel také a něco na tom bude. mám za to, že jablka pak ztrácí svou vůni, ale zcela jistě dlouhodobá doporučená teplota skladování brambor 4°-6° je příliš vysoká pro skladování jablek. V takové teplotě... celý příspěvek >
Počasí, 9.1.2024
nejvýznamnější škůdce na mých bramborách v minulém roce byl právě plzák španělský. Napřed mi poměrně hodně spásal bramborovou nať a poté, co přišla červencová sucha, zavrtal se do země a začal spásat hlízy. Kdo to nikdy neviděl, neuvěří.
Počasí, 7.1.2024
Stačil týden a zima je tu, pane SPCH. Tak snad nebude příliš tuhá. Walter
Počasí, 7.1.2024
Na Tři krále, o krok dále. Počasí včera sice nebylo příjemné, ale příjemné bylo, když jsem jako koledník mohl pomoci v Tříkrálové sbírce.
Rajčata 2024, 7.1.2024 Obsahuje fotku
Dobrá práce, Milane, rajčatům se u Tebe opravdu daří.Prostě máš doma takové zajímavé netradiční plodící pokojovky.. Určitě nám ukaž první sklizeň. Já jsem o poznání pozadu, ale před týdnem jsem přihnojil draslíkem s fosforem a doslova to ty rostlinky... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 6.1.2024
Raději bych se spokojil s holomrazy, v oblastech se sněhovou pokrývkou bývají mrazy silnější, než v oblastech bez ní, a to až o několik stupňů.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 5.1.2024
Včera jsem s mojí paní porovnali chuť odrůdy Merkur a Topaz. Shodli jsme se, že Merkur je o trošku chutnější. Dnes jsme porovnali chuť Rubelitu a Admirálu, Admirál jednoznačně lepší a příjemnější chuť. Walter
Pramen na zahradě, 5.1.2024
Tady je každá rada těžká. Opět jen vy znáte situaci v místě. Jaký je půdní profil, tedy propustnost půdy, jaký je svah, jestli stružka povede jen po vašem pozemku, jestli budete vodu odvádět jen z vašeho pozemku nebo jestli s k vám bude stahovat i z... celý příspěvek >
Pramen na zahradě, 5.1.2024
Jen vy víte, jak je v zemi vaše čistička upevněna. Pokud jí máte upevněnou v betonovém loži, nejspíš nemusíte mít obavy, pokud je uložená jen v zemi, pak vaše znepokojení je na místě. Mně osobně se stala taková věc, že jsem nechal kdysi v létě do... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 4.1.2024
Milane, naopak! Mě to zelí Pylon zaujalo. Právě pro tu svojí dvojnásobnou váhu při vegetační době ještě o pár dní kratší, než Dynamic. To vypadá na enormní přírůstky a to mi připadne zajímavé. Taky z pohledu šlechtění je Pylon odrůda novější, než... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 4.1.2024 Obsahuje fotku
Podíval jsem se do starého katalogu moravoseedu pro srovnání tady probíraných odrůd Bety a Bory, Předzvěsti a Rakety, Pylonu a Dynamic. Moc velké rozdíly v tom nejsou, jen ten Pylon mě zaujal, že při krátké vegetační době má poměrně těžkou a tedy i... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika