Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 27.12.2023 Obsahuje fotku
Poslední letošní rajčata. Za pár dní nebude nic. Walter
Kadeřavost broskvoně 2024, 27.12.2023
Já z té kadeřavosti obavy nemám. Tak holt budu muset dělat postřiky dva místo jednoho. Tak už jsem to viděl letos. Tam, kde jsem stříkl dvakrát, nebyl skoro problém, tam, kde jednou, otrhával jsem celé kýble zkadeřeného listí. Mnohem větší obavy mám... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 25.12.2023 Obsahuje fotku
Tady bych se dovolil zeptat, proč je pozdě, jak se objeví zelené špičky. Je tím důvodem skutečnost, že jakmile se houba dostane i jen na špičky neošetřených rozvíjejících se listů, je pak už pozdě na preventivní postřik, protože pletiva listů už... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 24.12.2023
Fakt ale nevím, kde ten pes je zakopaný.Uvažoval jsem, jestli nepěstuji v lokalitě, kde té kadeřavosti není tolik, ale opak je pravdou, když hned za plotem, tedy 5-15 metrů od mých stromů jsou 3 přes 15 let staré broskvoně, které už 3 roky proti... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 24.12.2023
S názorem pana Kudibala mohu jen souhlasit. Pěstuji v současnosti broskvoně na nízkých tvarech a tomu přizpůsobuji řez. Pozdně letní až podzimní řez, jarní udržovací řez, letní prosvětlovací řez. Výsledkem je, že jarní postřik provádím již po... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 24.12.2023
Doufám, že vám nezkazím náladu, když napíšu, že 1. postřik jsem provedl až 7. března, a to jen na Springcrestech a FM III, které jdou do květu dříve, než ostatní odrůdy. 2. postřik Springcrestů a FM III, resp. 1. postřik všech ostatních odrůd, jsem... celý příspěvek >
Novoroční přání 2024, 24.12.2023 Obsahuje fotku
Přeji příjemné prožití vánočních svátků a skvělý start v novém roce redakci Zahrady a přátelům diskutérům, s kterými si rád vyměním názory a novinky v pěstování na zahrádce a v sadu. Walter ČB.
Kadeřavost broskvoně 2024, 23.12.2023
Taky mě překvapila zkušenost pana Kudibala. Myslel jsem si, že proti proudu postupuji jen já. Walter
Kadeřavost broskvoně 2024, 21.12.2023
Děkuji za info. Já jsem sice zatím nikdy sulku na broskvoně neužíval, vždy jen měď a ta je přeci jen toxičtější, než síra.Ale od loňského jara jsem začal Sulku užívat na postřik jabloní v předjaří proti lišejníku a vidím, že nějaký účinek se... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 21.12.2023
Možná už to tu někde bylo a já jsem to přehlédl. Tak bych se prosím dotázal ještě jednou. Jaká je doporučená koncentrace postřiku sulkou a jaká minimální teplota je k postřiku vhodná? Předem děkuji všem za odpověď. Walter
Počasí, 21.12.2023
Milane, nádhera! Celer jsem ze semínek nikdy nezkusil. Člověk na něj musí mít trpělivost a té já asi nemám tolik. Na druhé straně proti pěstování u mě hrála i skutečnost, že v pytlíku je spousta semen a mojí paní stačí tak pět celerů. Tak mi připadlo... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 19.12.2023
Tak to je opravdu milé, ta pochvala od Vás. Napadlo mě tehdy, že to třeba bude někdy pro nějakého pěstitele inspirace. No, mě to fakt baví, jak to pěkně všechno naroste, zvlášť hlávkové saláty mě každý rok překvapují, jak z těch nicotných semínek... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 18.12.2023
Samozřejmě dusíkaté vápno je dobrá volba, ale že by se jím muselo každé jaro vápnit, to asi ne. Mám skleníky asi 20 let a nikdy jsem v nich, ani jinde na záhonech, dusíkaté vápno neměl důvod použít. Se škůdci jsem se vždy vyrovnával tak, že jsem... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 18.12.2023
Milane, Cropaid Antifrost jsem nezkoušel, ale probírali ho na spřáteleném slovenském webu a došli k závěru, že je to zajíc v pytli. V návodu se prý píše, že přípravek může zvýšit odolnost rostlin proti mrazu.Tedy jistota, že přípravek opravdu pomůže,... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 17.12.2023 Obsahuje fotku
taky jsem nainstaloval novou bednu a sazeničky přesadil do květníků. Snímek na bednu umístěnou na radiátoru, kterým ovšem skoro netopím a uvnitř. Walter
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika